بوکس حرفه ای

تماشا کنید: بوکسورهای مایکل زرافا و آیزاک هاردمن ترید در هنگام وزن کشی ضربه می زنند

تماشا کنید: بوکسورهای مایکل زرافا و آیزاک هاردمن ترید در هنگام وزن کشی ضربه می زنند

مایکل زرافا و ایساک هاردمن باید در وزن کشی از هم جدا می شدند، زیرا این دو شوت با یکدیگر مبادله می کردند.

زرافا و هاردمن ماه گذشته نیز در یک کنفرانس رسانه ای پیش از مبارزه با یکدیگر برخورد کردند و نشان دادند که این رقابت واقعی است. این دو قرار است چهارشنبه شب در مرکز کنوانسیون ملبورن در یک مسابقه پر خطر در وزن میانی به مصاف هم بروند. پس از اینکه گنادی گولووکین قهرمان یکپارچه جهان تصمیم به تخلیه بخش و تعقیب سومین مبارزه در برابر سائول ‘کانلو’ آلوارز گرفت، برنده قرار است به مصاف اسکیوا فالکائو، مدعی شماره 1 جدید برزیل برای کمربند IBF برود.

پس از اینکه در جلسه رسانه‌ای سه‌شنبه با یکدیگر صحبت می‌کردند، ریسک‌ها بالا بود، این زوج ایستادند تا عکس بگیرند، اما کوئینزلندر هاردمن به زرافا حمله کرد و سام لابرونا، مروج را با مشت کوتاه کرد. مدت کوتاهی پس از آن، انبوهی از شوت‌ها را مبادله کردند، قبل از جدا شدن و وزن کشی مرحله‌ای که بعداً لغو شد.

زرافای غمگین به AAP گفت: «او سعی کرد من را بگیرد و خیلی سریع متوجه شد که این کاری نیست که شما انجام می دهید و چند دست راست را زد و سپس تیم من روی او پرید. ESPN). او را بیرون انداختند و احتمالاً عادت کرده است، همیشه در میخانه‌ها بودن، این کاری است که می‌کند. من نمی توانم صبر کنم تا بیرون بروم و او را بخوابانم… این فقط نشان می دهد که او ترسیده است، او بیش از حد احساساتی است. او یک حیوان مطلق است، بدون احترام و کلاس، این بسیار ناامید کننده است.

حادثه در وزن کشی بین زرافا و هاردمن احتمالاً به هیاهوی مبارزه می افزاید زیرا قبل از این، مسابقه زیر رادار در حال انجام بود.

با ورود به مبارزه، مایکل زرافا 29 بر 4 است و بر جف هورن و آنتونی مودین پیروز شده است، در حالی که در سال 2018 مقابل کل بروک نیز کوتاه آمده است.

در همین حال، ایساک هاردمن یک مبارز سابق MMA است که در صحنه منطقه ای استرالیا 8-0 پیش رفت و در بوکس 12-0 است. او آخرین بار در دسامبر مبارزه کرد و آدام استو را با توقف شکست داد. این مبارزه مقابل زرافا نیز سخت ترین مبارزه دوران حرفه ای او خواهد بود.

نظر شما از این درگیری بین مایکل زرافا و ایساک هاردمن چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا