بوکس حرفه ای

تماشا کنید: مایک تایسون در حین پرواز بارها به مسافر ضربه می زند

تماشا کنید: مایک تایسون در حین پرواز بارها به مسافر ضربه می زند

به نظر می رسد فیلم های ویدئویی مایک تایسون قهرمان سابق بوکس سنگین وزن را در درگیری فیزیکی با یکی از مسافران هواپیما نشان می دهد.

داشته ایم کانر مک گرگور در مقابل یک مرد مسن در یک میخانه، خورخه ماسویدال در مقابل کولبی کاوینگتون بیرون یک رستوران، مک گرگور (دوباره) در مقابل مسلسل کلی، و حدس بزنید چی؟ مک گرگور (دوباره، دوباره…) در مقابل یک دی جی ایتالیایی.

اما در قسمت امروزی ورزشکاران رزمی که در یک بازی عمومی شرکت می کنند، بوکسور افسانه ای سابق تایسون در مقابل یک مشکل ساز ظاهری در هواپیما دیده می شود.

در دو ضبط تلفنی به دست آمده توسط TMZ، که از آن زمان در رسانه های اجتماعی در فضای مجازی منتشر شده اند، می توانیم شاهد پیشرفت تایسون باشیم که ظاهراً توسط یکی از مسافران در طول پرواز جت بلو مزاحم شده است، تایسون که با مشتی که هیچ مرد عاقلی نمی خواهد مانع از آن شود، با مسافر مذکور برخورد می کند. از.

فیلم وحشی زیر را ببینید:

پس از این حادثه، این مرد با بریدگی های مشهود در یک طرف صورتش روی صندلی خود دیده می شود. با توجه به این که مردی که او با او تعامل داشت زمانی به عنوان “بدترین مرد روی سیاره” در نظر گرفته می شد، احتمالاً می توان گفت که او خوش شانس بود که تنها با چند برش از آن فرار کرد.

جای تعجب نیست که مبارزان، طرفداران و صاحب نظران به طور یکسان از پاسخ تایسون دفاع کرده اند و این سوال را مطرح می کنند که وقتی مسافر ظاهراً تصمیم گرفت قهرمان بی چون و چرای سنگین وزن سابق جهان را تحریک کند، چه چیزی در ذهن او می گذرد.

این ایده که تحریک یک ورزشکار رزمی نیاز به هشدار دارد، تعجب آور است، بازنشسته یا غیره. با این حال، درس امروز ساده است: با “آیرون مایک” اشتباه نکنید.

نظر شما از پاسخ مایک تایسون چیست؟ آیا او برای ضربه زدن بدنی به این مرد موجه بود؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا