جودو

توافق فدراسیون جودو با حسین اوزکان قهرمان المپیک/ قهرمان ترکیه ای گزینه جدی برای سرمربیگری تیم ملی

توافق فدراسیون جودو با حسین اوزکان قهرمان المپیک/ قهرمان ترکیه ای گزینه جدی برای سرمربیگری تیم ملی
توافق فدراسیون جودو با حسین اوزکان قهرمان المپیک/  قهرمان ترکیه ای گزینه جدی برای سرمربیگری تیم ملی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان که روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ با دعوت رسمی «سزار هویسز» رئیس فدراسیون جودو کشور ترکیه راهی این کشور شده بود، پس از دیدار با همتای خود تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون جودو ایران و ترکیه را امضا کردند.

درادامه سفر میراسماعیلی به ترکیه، وی با “حسین اوزکان” قهرمان پرافتخار جودوی این کشور نیز دیدار و گفت وگویی داشت. در این دیدار، توافقات اولیه با این جودوکار سرشناس ترکیه ای انجام شد تا در صورت توافق نهایی وی هدایت تیم ملی جودو بزرگسالان ایران را برعهده بگیرد.

پس از توافقات اولیه قرار شد “حسین اوزکان” به زودی راهی تهران شود و پس از بررسی شرایط  جودوی کشورمان و مطرح کردن شرایط خود، توافقات نهایی با فدراسیون جودوی ایران امضا شود.

لازم به یادآوری است، مدال طلای المپیک سیدنی در سال 2000، مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 1999، مدال طلای مسابقات قهرمانی اروپا در سال 1997، مدال طلای مسابقات قهرمانی بازی های مدیترانه ای در سال 1999 و… از خوش رنگ ترین مدال های اوزکان در دوران قهرمانی است.اوزکان چندین سال سرمربی تیم ملی ترکیه نیز بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا