کونگ فومهر

تیم کرمانشاه قهرمان کونگ فو شد/یزد بر سکوی اخلاق ایستاد

قروه- مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور پس از سه روز رقابت با اعلام نفرات و تیم های برتر به میزبانی شهرستان قروه به کار خود پایان داد.

تیم کرمانشاه قهرمان کونگ فو شد/یزد بر سکوی اخلاق ایستاد

به گزارش خبرنگار مهر، شهرستان قروه در روزهای یک تا سوم آبان ماه سال جاری میزبان مسابقات قهرمانی کونگ فو کشوری انتخابی تیم ملی بزرگسالان با حضور ۴۰۰ ورزشکار در قالب ۳۴ تیم از سراسر کشور بود.

در این مسابقات بعد از رقابت سه روزه سخت و نفس گیر این تیم های «کرمانشاه، کردستان و زنجان» بودند که کاپ قهرمانی اول تا سوم تیمی را کسب کردند و همچنین کاپ اخلاق هم به تیم «یزد» رسید.

اما در بخش انفرادی در این مسابقات در وزن ۵۴- کیلوگرم مدال طلا را «حسین کریمی» از تهران، مدال نقره را «فردین آرمبین» از کرمانشاه، مدال برنز را به صورت مشترک «محسن رحیمی» از کهگیلویه و بویراحمد و «کوهسار رحمتی» از کردستان الف به دست آوردند.

در وزن ۵۸- کیلوگرم این «اشکان صید محمدی» از کردستان ب، «علی پورمهدی» از ایلام، «محمدرضا عباسی» از فارس و «دانیال خیرام» از کرمان بودند که جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در وزن ۶۳- کیلوگرم «امین عنایتی زاده» از بوشهر، «حمید ناظمی» از کردستان الف، «پدرام رستم زاده» از آذربایجان غربی و «محمد ابری» از آذربایجان شرقی به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

سپس «مهدی جنگلی» از تهران ب مدال طلا، «اباذر علوی» از زنجان مدال نقره، مدال برنز هم به صورت مشترک به «امیررضا سیفی» از آذربایجان شرقی و «علی بنیانی» از فارس در وزن ۶۸- کیلوگرم رسید.

در ادامه مقام های اول تا سوم وزن ۷۳- کیلوگرم به نام «داریوش برآهویی» از سیستان و بلوچستان، «پیمان یدی» از کرمانشاه، «میلاد عبادی» از آذربایجان غربی و «محمد مهدی مقدم» از یزد ثبت شد.

بعد از آن جایگاه اول تا سوم وزن ۷۸- کیلوگرم هم به «حمیدرضا ظریف» از خراسان رضوی، «سهیل رستمی» از گیلان، «محمد فیروزی» از فارس و «رامیار کریمی» از کردستان ب اختصاص یافت.

اما در وزن ۸۳- کیلوگرم این «امیرحسین جعفری» از زنجان بود که مدال طلا را بر گردن آویخت و «امیرحسین عطایی نژاد» هم از ایلام مدال نقره را گرفت و سپس «علی شکوهی» از قزوین و «رضا گودرزی» از مرکزی به صورت مشترک به مدال برنز رسیدند.

 دیگر برندگان اول تا سوم انفرادی در وزن ۸۸- کیلوگرم به ترتیب شامل «غلامرضا نوری» از البرز، «محمد کوهساری» از گلستان، «صلاح الدین احمدپناهی» از آذربایجان غربی و «علیرضا نجف زاده» از قزوین بود.

در وزن ۹۳- کیلوگرم «بهزاد برجی» از کرمانشاه، «محمدعلی مرادی» از کردستان ب، «محمد حسن فلاحی» از کردستان الف و «فرشاد تیموری» از زنجان موفق شدند بر سکوی اول تا سوم بایستند.  

همین طور مقام اول تا سوم وزن ۱۰۳- کیلوگرم اختصاص یافت به «هادی نظری» از همدان، «میلاد قاسمی» از تهران الف، «رضا ابراهیمی» از مازندران و «محمدعلی فتحی» از قم.

و در نهایت این «امیرحسین ناصری» از کرمانشاه، «سید سهیل محمودیان» از البرز، «سید سجاد موسوی» و «روح اله الهی» از خراسان شمالی بودند که در وزن ۱۰۳+ کیلوگرم به ترتیب با قرار گرفتن در جایگاه اول تا سوم موفق شدند مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کنند. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا