مسابقات ufc

جزئیات روگان در مورد عثمان بوکس کانلو

جو روگان در مورد بوکس کامارو عثمان کانلو آلوارز: “فکر نمی کنم این به پتانسیل او به عنوان یک مبارز UFC آسیب برساند.”

جو روگان قهرمان سبک وزن UFC فکر نمی کند کامارو عثمان در مسابقه بوکس احتمالی با کانلو آلوارز چیزهای زیادی برای از دست دادن دارد.

عثمان (20-1 MMA، 15-0 UFC) بیان کرده است تمایل او به بوکس کردن آلوارز در موارد متعدد در ماه های اخیر رئیس UFC دانا وایت متعاقباً تعطیل کردن این ایده، با اشاره به اینکه فکر می‌کند برای «کابوس نیجریه» بد خواهد بود.

روگان مفسر UFC، کمدین و مجری پادکست، اما عثمان را مثبت می بیند. او می‌خواهد عثمان را ببیند که دستمزد بزرگی دریافت می‌کند و فکر می‌کند آماده شدن و مبارزه با یک بوکسور قهرمان جهان تنها به نفع توانایی کلی او به عنوان یک ورزشکار رزمی است.

من دوست دارم ببینم او با کانلو مبارزه می کند. من واقعاً این کار را می‌کردم،» روگان در یکی از قسمت‌های اخیر سریال گفت “Hotboxin” با مایک تایسون. نه به این دلیل که فکر می‌کنم او در مسابقه بوکس در برابر یکی از بهترین بوکسورهای تمام دوران محبوبیت دارد، بلکه می‌خواهم ببینم که او حقوق زیادی دریافت می‌کند. در به همین ترتیب من دوست دارم (فرانسیس) نگانو را ببینم که با تایسون فیوری مبارزه کند.

این راهی است که می‌توانید پول زیادی به دست آورید و فکر نمی‌کنم به پتانسیل او به عنوان یک مبارز UFC آسیبی وارد کند. فکر می‌کنم اگر آن مبارزه را انجام دهد و سپس به MMA بازگردد، تجربه ارزشمندی برای او به عنوان یک قهرمان خواهد بود. فکر می‌کنم اگر او نسبتاً آسیب ندیده از پس آن بربیاید، حتی اگر ببازد، احتمالاً به عنوان یک مهاجم بهتر خواهد بود.

عثمان و آلوارز هر دو در رشته ورزشی مربوطه خود در رده 1 پوند به پوند قرار دارند، و اگرچه روگان اذعان می کند که این کار برای عثمان که مدیرش علی عبدالعزیز است کار آسانی نیست. پیش بینی کرد که “بزدل” را ناک اوت خواهد کرد مکزیکی در سه راند، او را به طور کامل به حساب نمی آورد.

روگان گفت: “او کمی درد احساس خواهد کرد.” “این یک ورزش نیست، اما او فردی است که می داند چگونه برنده شود. شما باید طرز فکر این مرد را درک کنید. زانوهایش از بین رفته است. زانوهایش به هم ریخته است، اما اهمیتی نمی دهد. او فقط نمی دود، اما هیچ وقت کاردیو تمام نمی کند. هر کاری که می کند فقط رانندگی است. همه اینها پلایومتریک است و تمام قدرت و تمریناتی که او در باشگاه انجام می دهد. او این کار را با زانوهای خمیده انجام می دهد. تمام تمرین‌های کشتی، او آن را با زانوهای متلاشی شده انجام می‌دهد.»

انتظار می رود عثمان در تابستان مجدداً با لئون ادواردز دیدار کند، جایی که او به دنبال دفاع از عنوان ششم خود خواهد بود. در تازه ترین سفر خود، عثمان در UFC 268 کولبی کاوینگتون را شکست داد، برای دومین بار در یک نبرد هیجان انگیز دیگر از رقیب خود پیشی گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا