تکواندو

جهت حضور در فینال مسابقات جام جهانی 2023 ووشی؛ 3 تکواندوکار مازنی در ترکیب تیم ملی تکواندو ایران

جهت حضور در فینال مسابقات جام جهانی 2023 ووشی؛
3 تکواندوکار مازنی در ترکیب تیم ملی تکواندو ایران


3 تکواندوکار مازنی در ترکیب تیم ملی تکواندو ایران

با انتخاب 3 تکواندوکار مازنی، نیمی از ترکیب تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات فینال جام جهانی ووشی را نمایندگان مازندران تشکیل می دهند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو مازندران، فینال جام جهانی چین به مدت یک روز مورخ 28 آذر ماه در سالن بین المللی «ووشی تایهو» در شهر ووشی برگزار می شود، با توجه به عملکرد بسیار خوب تکواندکاران مازنی در سری اول مسابقات جام جهانی در کره جنوبی با اعلام اسامی ورزشکاران اعزامی به این رویداد ابوالفضل عباسی و تینا مدانلو در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند و با کمی تغییر ابوالفضل یعقوبی هم به تیم ملی اضافه شد تا مازندران با حضور 3 ملی پوش نیمی از ترکیب تیم ملی تکواندو ایران را شامل شود.

تینا مدانلو دارنده مدال نقره آسیایی نوجوان در سری نخست جام جهانی موفق به کسب مدال برنز تیمی مشترک شد، ابوالفضل عباسی دارنده 2 مدال جهانی در نونهالان و نوجوانان است که مدال طلا تیمی و برنز تیمی مشترک را در جام جهانی کره جنوبی بدست آورد.

 ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار باتجربه مازندران که 15 مدال رنگارنگ از طلا، نقره و برنز را در کارنامه ورزشی خود دارد، با تجربه حضور در 2 دوره جام جهانی، 2015 مکزیک که به مدال نقره و در جام جهانی 2017 امارات به مدال طلا رسید در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند، تا بار دیگر با ارائه نمایشی بی نظیر در فینال مسابقات قهرمانی تیمی جام جهانی 2023 ووشی نقش آفرینی کنند.

ترکیب تیم ملی ایران را یلدا ولی نژاد، تینا مدانلو، ملیکا میرحسینی، ابوالفضل عباسی، میرهاشم حسینی و ابوالفضل یعقوبی در دور نهایی شامل می شود.

تیم های اول تا سوم این رقابت ها مستقیم به بخش تست تیمی المپیک پاریس 2024 (SHOW CASE) راه پیدا خواهند کرد.

هدایت تیم ملی در این رویداد برعهده مینو مداح و مجید افلاکی به عنوان سرمربی خواهد بود.


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا