بوکس حرفه ای

جونیور دوس سانتوس به تایسون فیوری درباره انتقال به MMA هشدار می دهد

جونیور دوس سانتوس به تایسون فیوری درباره انتقال به MMA هشدار می دهد

جونیور دوس سانتوس فکر نمی کند تایسون فیوری در MMA عملکرد خوبی داشته باشد.

فیوری قهرمان فعلی سنگین وزن WBC و The Ring است و قرار است در 23 آوریل در یک مسابقه بسیار جذاب به مصاف دیلیان وایت شود. او گفته است که این مسابقه دوران بازنشستگی او خواهد بود، اما او به انجام مبارزات ویژه یا حتی یک مبارزه MMA اشاره کرده است، اما سابق UFC قهرمان سنگین وزن، جونیور دوس سانتوس فکر نمی کند این برای او خوب باشد.

دوس سانتوس گفت: «سخت است که بگوییم، البته در بوکس او فوق‌العاده است، اما فکر نمی‌کنم در MMA خیلی خوب عمل کند. TheSun Sport. من او را به چالش می کشم تا به Triad، Triller بیاید تا سبک مبارزه ما را انجام دهد که بوکس با کلینچ است. این چیزی است که او انجام می دهد. فکر می کنم این برای او بهتر باشد.

جونیور دوس سانتوس
معتاد MMA

دوس سانتوس در مورد فیوری ادامه داد: “چون اگر او مستقیماً وارد MMA شود، شانس زیادی ندارد زیرا هیچ بازی زمینی یا بازی گراپلینگ را نمی شناسد، بنابراین موفقیت برای او بسیار سخت خواهد بود.” اما در تریاد او شانس هایی دارد زیرا بیشتر قسمت مبارزه بوکس است. من به عنوان یک طرفدار بوکس او را تحسین می کنم و فکر می کنم او یک قهرمان بزرگ است.

جونیور دوس سانتوس مطمئناً یک امتیاز دارد، زیرا تایسون فیوری احتمالاً در استندآپ و برد عملکرد خوبی خواهد داشت، اما در کلینچ و در زمین او می توانست با مشکل مواجه شود. با این حال، ما او را دیده‌ایم که MMA را با دارن تیل تمرین می‌کند و او با تام آسپینال دوست صمیمی است زیرا این دو در گذشته با یکدیگر تمرین کرده‌اند، بنابراین شاید او چیزی از مدعی سنگین وزن بیاموزد.

صرف نظر از این، در حال حاضر، فیوری روی دفاع از کمربند خود در برابر وایت شنبه آینده تمرکز کرده است. او می خواهد دوران حرفه ای خود را بدون شکست به پایان برساند و می تواند به عنوان یکی از بهترین سنگین وزن های تاریخ سقوط کند.

آیا با جونیور دوس سانتوس موافقید که تایسون فیوری در MMA مبارزه کند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا