بوکس حرفه ای

جیک پل فهرستی به روز شده از مخالفان احتمالی بعدی را ارائه می دهد

جیک پل فهرستی به روز شده از مخالفان احتمالی بعدی را ارائه می دهد

بوکسور حرفه ای یوتیوب، جیک پل، به روز رسانی در مورد بازگشت خود به رینگ ارائه کرده است و نام تعدادی از حریفان احتمالی بعدی را حذف می کند.

نزدیک به چهار ماه از زمانی که طرفداران ورزش های رزمی شاهد ورود برادر کوچکتر پل قطبی به دایره مربع بودند، می گذرد. آخرین حضور او در ماه دسامبر بود و او را دیدم که آن را با سابق اجرا کرد UFC تایرون وودلی قهرمان سبک وزن.

پل پس از پیروزی بر “The Chosen One” در کارت امتیازی اوت گذشته، به دنبال این بود که بار دوم حتی بهتر از این هم پیش برود. با یک دست راست وحشیانه، او این کار را کرد، فرستادن وودلی به خواب در دور ششم.

“کودک مشکل” با داشتن رکورد 5-0 که شامل نام دو قهرمان مشهور سابق MMA است، ثابت کرده است که بسیاری از مخالفان او تا به حال اشتباه می کنند. او امیدوار است که این روند را در حضور بعدی خود ادامه دهد، که اکنون برخی از رقبای بالقوه را برای آن اذیت کرده است.

پل نام 2 قهرمان سابق UFC و یک رقیب دیرینه را حذف می کند

در حین یک ظاهر در مبارزه با تدی اطلس، پل فاش کرد که او و تیمش در حال جستجو و تامین حریف برای حمله بعدی خود در رینگ هستند.

از 6 نامی که به گفته او در حال بررسی است، دو نفر قهرمان سابق MMA، دو نفر قهرمان سابق بوکس، یکی از بازیکنان حرفه ای در حال ظهور و یک بازیکن سابق راگبی است که بوکسور شده است.

ما همچنان در حال حبس کردن حریفان هستیم. نام های زیادی وجود دارد… فلوید می ودر، اسکار دی لا هویا، اندرسون سیلوا، مایکل بیسپینگ، تامی فیوری، سانی ویلیامز از استرالیا خارج شده اند. بنابراین افراد زیادی در لیست پرفروش‌ها و نام‌های دیگری هستند که ما با آنها بدون رکورد صحبت می‌کنیم. اما (ما) فقط می خواهیم ببینیم چه کسی منطقی تر است.”

دو نفر از آن افراد، می ودر و سیلوا قرار است ماه آینده با یک کارت به رقابت بپردازند. در حالی که “پول” که بسیاری آن را بهترین بوکسور تمام دوران می دانند، در نمایشگاهی مقابل دان مور شرکت خواهد کرد، “عنکبوت” به رویداد ابوظبی می رود تا برونو ماچادو، کهنه کار MMA را در ماه می به چالش بکشد. 14 سومین مسابقه بوکس او از زمان ترک UFC در اواخر سال 2020 خواهد بود.

تامی فیوری، برادر ناتنی کوچکتر WBC و حلقه تایسون فیوری، قهرمان سنگین وزن، مطمئناً یک گنجاندن جالب در لیست است. “TNT” قرار بود در ماه دسامبر به مصاف پاول برود، چیزی که اولین طعم بومیان اوهایو از پرتاب کردن با یک طرفدار بوکسور بود.

وقتی مرد انگلیسی به دلیل مصدومیت عقب نشینی کرد و وودلی وارد میدان شد، به نظر می رسید که هر گونه امیدی برای تنظیم مجدد آن درگیری از بین رفته است. به خصوص پس از نظرات نه چندان مثبت پل. شاید ستاره آنلاین نظرش تغییر کرده است.

پل همچنین سابقه همکاری با Bisping، تالار مشاهیر UFC و قهرمان سابق میان‌وزن را دارد. و همچنین رفت و آمد در رسانه های اجتماعی، “The Count” مدعی شد که تیم پل در مورد یک دعوای احتمالی با او تماس گرفته است قبل از پیروزی این بازیکن 25 ساله مقابل بن آسکرن.

در حالی که ویلیامز، دو بار برنده جام جهانی راگبی، شاید از نظر قدرت کشش کمترین جذابیت در بین این نام‌ها را داشته باشد، از نظر بازی فیزیکی می‌تواند جذاب‌ترین باشد. قد نیوزیلندی 6 فوت و 3 و وزن آن بیش از 230 پوند است. این بازیکن 36 ساله در بوکس حرفه ای نیز 9-0 نتیجه را کسب کرده است که اخیراً در ماه گذشته یک ناک اوت را در دور اول ثبت کرده است.

هر کسی که پل به عنوان حریف بعدی خود نهایی شود، یک چیز از آن فرد به دنبال دارد: قدرت ستاره.

فقط سعی می کنم بزرگترین حریف را انتخاب کنم. با هرکسی که با آنها جنگیده‌ام – و سعی نمی‌کنم مغرور باشم – اما با هرکسی که جنگیده‌ام، ترفیع را به دوش کشیده‌ام. هیچ کس با قدرت ستاره من برابری نمی کند. بنابراین (من) به دنبال حریفی هستم که بتواند با قدرت ستاره من برابری کند. بنابراین این واقعاً چیزی است که ما در تلاش برای قفل کردن آن هستیم.»

دوست دارید جیک پل را در ششمین مسابقه حرفه ای بوکس خود با چه کسی ببینید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا