MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

خورخه ماسویدال: استندآپ عثمان چیز خاصی نیست

خورخه ماسویدال: استندآپ عثمان چیز خاصی نیست

UFC وزن کم وزن خورخه ماسویدال تحت تاثیر قرار نمی گیرد کامارو عثمانبا وجود حذف شدن توسط قهرمان بخش، قابل توجه است.

این زوج اکنون دو بار با هم دعوا کرده اند که عثمان در هر دو مورد دست خود را بالا برده است. اخیراً، قهرمان سبک وزن UFC با ناک اوت در UFC 261 در مسابقات UFC 261 که توسط طرفداران در صفحه رسمی UFC در توییتر به عنوان “ناک اوت سال” انتخاب شد، از تاج خود در برابر “Gambred” دفاع کرد.

این پیروزی سومین برد حذفی عثمان از زمانی بود که او قهرمان شد و با وجود اینکه عمدتاً یک کشتی گیر بود، سطح قدرت و ضربه زدن خود را ثابت کرد. “کابوس نیجریه” اکنون در مجموع پنج بار از عنوان خود دفاع کرده و همچنین در داخل هشت ضلعی شکست ناپذیر باقی مانده است.

این مرد 34 ساله آنقدر به دستانش اطمینان دارد صدا زد مسلماً بزرگترین بوکسور روی کره زمین، Canelo Alvarez، تلاشی بلندپروازانه برای نشان دادن اینکه بوکس او چقدر نخبه است با شروع به خود ورزش.

چه عثمان در مقابل کانلو قرار بگیرد یا نه، این واقعیت باقی می ماند که بر اساس شواهد فعلی، ضربه زدن قهرمان سبک وزن UFC یکی از بهترین ها در این ورزش است. با این حال، ماسویدال، مدعی وزن سبک وزن UFC، چندان از توانایی ضربه زننده عثمان مطمئن نیست. با وجود ناک اوت سرد توسط او.

ماسویدال: می دانم عثمان قابل ضرب است

کامارو عثمان
(کوری سیپکین، AP)

هنگام صحبت در مورد آخرین قسمت از پادکست تکان دهندهماسویدال سطح ضربه زدن عثمان را به عنوان “هیچ چیز خاصی” کم اهمیت جلوه داد.

ماسویدال گفت: “اوه، می دانم که او قابل شکست است.” هیچ مردی زنده نیست که قابل شکست نباشد. و دور دوم را از آن خارج کنیم [in the rematch]راند اول بعد از بلند شدنم شروع کردم به زدن چند ضربه بزرگ روی او. اولین چیزی که پرت کردم مرا از روی زانوی دوم که با آن ضربه زدم پایین آورد – همین جا به سینه ضربه زد و رانم به فک او برخورد کرد و کمی او را تکان داد.

“بنابراین و روی پاها، او چیز خاصی نیست، مرد. او ممکن است مرا گرفته باشد، اما او چیز خاصی روی پاها نیست. او هنوز مثل یک مهاجم قانونی روی پا نیست.”

منصفانه است که بگوییم ماسویدال همچنان به توانایی خود برای شکست دادن قهرمان اطمینان دارد. دارنده عنوان BMF همچنین در پادکست اظهار داشت که احساس می کند حداقل “دو تا سه سال در ورزش” باقی مانده است و یک بار دیگر این عنوان را در ذهن خود مشغول کرده است.

اگر بخواهد عثمان را فتح کند، ماسویدال باید با نشان دادن اینکه جنگنده شماره 1 پوند به پوند UFC چقدر شکست‌پذیر است، از گفته‌های خود حمایت کند.

آیا با ماسویدال موافقید؟ یا به نظر شما ضربه زدن عثمان آن فاکتور خاص را دارد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا