دسته بندی نشده

داستان‌های MMA برای تماشای باقی‌مانده سال 2023: بازی‌های تکراری فراوان، عناوین خالی فراوان، از مبارزات عنوانی گرفته تا تکان‌آپ‌های گروهی، ما به دنبال بزرگ‌ترین زوایایی هستیم که باید در MMA برای بقیه سال دنبال کنیم.5dChris Unger/Zuffa LLC

داستان‌های MMA برای تماشای بقیه سال 2023: بازی‌های تکراری فراوان، عناوین خالی فراوان

سه ماهه پایانی سال در راه است. همه چیز در MMA در سال 2023 هولناک – و خبرساز بوده است.

از دیدگاه کسب و کار، UFC با WWE ادغام شد و شرکت سهامی عام TKO را تشکیل داد، تحت تلاش. در قفس، عناوین UFC یک سیب زمینی داغ واقعی بوده اند. امسال 10 تغییر عنوان در ارتقاء صورت گرفته است، البته اگر مبارزانی را که کمربندهای خود را به دلیل بازنشستگی یا مصدومیت خالی می کنند، در نظر بگیرید.

UFC قبل از پایان سال سه کارت پرداخت به ازای هر بازدید دیگر دارد و حداقل پنج عنوان در خط خواهد بود. Bellator 300 چند روز دیگر است، شنبه در سن دیگو، با چهار مبارزه قهرمانی. PFL هنوز باید در مورد کل مسابقات قهرمانی 2023 خود در نوامبر تصمیم بگیرد.

هواداران باید در طول سه ماه آینده قبل از سقوط توپ و فرستادن ما به سال 2024 چه چیزی را تماشا کنند؟ مارک ریموندی، برت اوکاموتو، جف واگنهایم، آندرس واترز و مایرون مدکالف، اعضای ESPN MMA، در ادامه سال به داستان‌های برتر نگاه می‌کنند.

رویداد اصلی UFC 295 در 11 نوامبر یکی از بزرگترین مبارزات عنوان سنگین وزن است. از نظر دستاوردهای ناب، این بزرگترین است. جان جونز قهرمان قدیمی سبک وزن UFC و مردی است که در 18 مبارزه متوالی شکست نخورده است. حتی بیشتر از این حرف را بزنید: جونز هرگز واقعاً شکست نخورده است – تنها باخت او از طریق محرومیت مشکوک بود. استیپ میوسیچرقیب در نیویورک، دو بار قهرمان سابق سنگین وزن UFC با رکورد چهار دفاع از عنوان قهرمانی است. سه دفاع متوالی او از عنوان قهرمانی نیز یک رکورد سنگین وزن UFC است.

گویی این به اندازه کافی مهم نیست – GOAT سبک وزن در برابر GOAT سنگین وزن – آنچه بعد از مبارزه اتفاق می افتد کاملاً زیر سوال است. میوسیچ 41 سال سن دارد و یک آتش نشان تمام وقت است، و این اولین مبارزه او از مارس 2021 خواهد بود. شانس زیادی وجود دارد که، چه برد و چه باخت، میوسیچ پس از UFC 295 بازنشسته شود. میوسیچ در مصاحبه ای هفته گذشته به من گفت که این یک احتمال بود، اما فقط به این دلیل که او پس از هر مبارزه‌اش به بازنشستگی فکر می‌کرد و به اولین مسابقه UFC برمی‌گشت. خواهیم دید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا