دسته بندی نشده

داستان درونی لحظه به یاد ماندنی اسرائیل آدسانیا، اسرائیل آدسانیا دو بار جهان را در UFC 243 شوکه کرد و همه چیز با یکی از به یاد ماندنی ترین پیاده روی ها در ورزش شروع شد.

“Walkout to Nackout”: داخل ورودی بزرگ UFC 243 اسرائیل Adesanya

Jese Tuivoavoa در سال 2004 دانش آموز دبیرستان پسرانه Rotorua در نیوزیلند بود که برای اولین بار ملاقات کرد. اسرائیل آدسانیا. این دو در اوایل نوجوانی بودند و توسط یکی از دوستان مشترکشان در کلاس تربیت بدنی معرفی شدند.

آدسانیا در طول دوران کودکی خود قبلاً رقصیده بود. زمانی که قبل از نقل مکان به نیوزلند، مدت کوتاهی در غنا زندگی کرد، رقص خیابانی «پاپینگ»، شبیه به رقص بریک را آموخت. و در طول آن کلاس بدنسازی، تویوواووا به یاد آورد که آدسانیا برخی از آن مهارت‌های پاپ کردن را به نمایش می‌گذاشت و «برگرداندن به عقب بر روی زمین تشک» انجام می‌داد.

Tuivoavoa قبلا هرگز رقصیده بود، اما او بلافاصله مجذوب شد. آدسانیا از او پرسید که آیا می‌خواهد یاد بگیرد؟

تویوواوا به ESPN گفت: «او می‌گوید: «آخر هفته به خانه من بیا و ما می‌توانیم شروع کنیم». “و من اینطور گفتم “بله، کمتر بگو.”

پانزده سال پس از اینکه به او نحوه رقص را آموزش داد – و با اینکه Tuivoavoa اکنون بخشی از Raw and Rugged، یکی از برترین گروه‌های رقص در استرالیا است – Adesanya با Tuivoavoa تماس گرفت. آدسانیا، که در آن زمان قهرمان موقت UFC میان‌وزن بود، تلاش می‌کرد تا عناوین خود را در برابر قهرمان بلامنازع متحد کند. رابرت ویتاکر در UFC 243 در 6 اکتبر 2019. این رویداد در مقابل 57127 نفر در استادیوم مارول در ملبورن، جایی که تویوواووا در آن زندگی می کرد، برگزار می شود.

آدسانیا همچنین با یکی دیگر از دوستان قدیمی خود به نام جی کاپن تماس گرفت که در نوجوانی در خیابان های روتوروا کوچک در جزیره شمالی نیوزلند با آدسانیا و تویوواووا برای دریافت راهنمایی می رقصید. سپس این سه نفر تغییر را می گیرند و به بازی محلی محلی می روند تا بازی هایی مانند Street Fighter را انجام دهند. Adesanya و Tuivoavoa، همراه با برخی دیگر، بخشی از گروهی به نام Broken Native بودند که آدسانیا روی سینه خود خالکوبی کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا