مسابقات ufc

دانا وایت، جنگنده‌ها به حمله هواپیمای تایسون واکنش نشان می‌دهند

واکنش دانا وایت از UFC، مبارزان MMA به پانچ اوت هواپیمای مایک تایسون

اسطوره بوکس مایک تایسون در روز پنجشنبه درگیر جنجال شد ویدئویی از او در حال مشت زدن به مردی منتشر شد که در هواپیما او را تحریک می کرد.

تایسون روز چهارشنبه (به راحتی در 20/4) با هواپیمای جت بلو از سانفرانسیسکو به فلوریدا می رفت که طبق گزارش ها، یکی از مسافران او را برای چند دقیقه مورد آزار و اذیت قرار داد. این اقدامات واکنش “آیرون مایک” را در پی داشت، او برگشت و چندین مشت پرتاب کرد و مرد را خون کرد.

به گفته نمایندگان تایسون که بیانیه ای به USA TODAY Sports، واقعه ای که در ویدیو ضبط شد اساساً دقیقاً همان چیزی بود که به نظر می رسید.

در این بیانیه آمده است: «متاسفانه آقای تایسون در یک پرواز با یک مسافر تهاجمی برخورد کرد که شروع به آزار و اذیت او کرد و در حالی که روی صندلی خود بود یک بطری آب به سمت او پرتاب کرد.»

پلیس نیز اظهار نظر کرد.

“در روز چهارشنبه 20 آوریل 2022، تقریباً ساعت 10:06 شب، افسران پلیس سانفرانسیسکو منصوب به دفتر فرودگاه SFPD به یک درگیری فیزیکی در هواپیمای واقع در ترمینال داخلی فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو، اعزام شدند.” اداره پلیس در بیانیه ای اعلام کرد. «افسران وارد شدند و دو نفر را که گمان می‌رفت در این حادثه دخیل بودند، بازداشت کردند. یک نفر به دلیل جراحات غیرتهدید کننده زندگی در صحنه تحت درمان قرار گرفت. آن سوژه حداقل جزئیات این حادثه را ارائه کرد و از همکاری بیشتر با تحقیقات پلیس خودداری کرد. هر دو نفر آزاد شدند… در انتظار تحقیقات بیشتر.

SFPD از ویدئویی که احتمالاً این حادثه را ضبط کرده است، آگاه است که پس از تحقیقات اولیه منتشر شد. این ویدئو به کلانتر شهرستان سن متئو ارسال شده است.

این ویدئو باعث ایجاد غوغا در دنیای ورزش های رزمی شد. چندین چهره، از دانا وایت، رئیس UFC گرفته تا بسیاری از شخصیت‌های برجسته رزمنده، افکار خود را به اشتراک گذاشتند.

واکنش‌های شبکه‌های اجتماعی را در زیر ببینید.

دانا وایت

USA TODAY Sports

تیتو اورتیز

کلوین گاستلوم

جک شور

ارجان بولار

جو جیانتی

جیمی منووا

مایک جکسون

کی هنسن

بن راثول

ترنس مک کینی

جاش بارنت

شاینا بازلر

پل ردموند

تیاگو مویزس

نیک لنتز

جیمز ویک

مایک ویلکینسون

لویی اسمولکا

بیلی کوارانتیلو

داستین پویر

جیک پل

روکه مارتینز

دیوید اوناما

مونتل جکسون

جو النبرگر

جاش تامسون

دیانا بلبیتا

گئورگی کاراخانیان

مایک گدارد

چشم جسیکا

گری تونون

کلارسا شیلدز

در گوشه آبی فضای وبلاگ MMA Junkie است. ما آن را بیش از حد جدی نمی‌گیریم و شما نیز نباید آن را جدی بگیرید. اگر به ما شکایت می‌کنید که چیزی که در اینجا می‌خوانید، خبر سختی نیست، انتظار داشته باشید که جمله قبلی با حروف تمام تکرار شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا