کونگ فومهر

درخشش کونگ فوکاران کردستانی در رقابت های ملی/ثبت اولین قهرمانی در سال ۱۴۰۰

سنندج- مدیر کل ورزش و جوانان کردستان گفت: کونگ فوکاران کردستانی در رقابت های مجازی کونگ فوی آزاد رده های مختلف کشور موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

درخشش کونگ فوکاران کردستانی در رقابت های ملی

حامد جولایی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تیم انجمن کونگ فوی آزاد استان کردستان با مربیگری رئوف قادری موفق شد عنوان نخست چهار رده سنی مسابقات مجازی قهرمانی آزاد کشور را از آن خود کند.

وی افزود: این رقابت‌ها با حضور ۲۵۰ ورزشکار از سراسر کشور در بخش‌های «ممای» و «اوسیمای» در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

جولایی اعلام کرد: در رده سنی نونهالان دانیال نادریان، ماهان زارعی، سهیل سلطانی نشان طلا و مانی شریفی و طاها قادری مدال نقره را کسب کردند.

وی افزود: در رده سنی نوجوانان متین جوانبخت، ساکو حسینی، حمیدرضا سلطانی، یزدان کریمی، امیر حسین کریم پور و طاها ناصری نشان طلا این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

جولایی اظهار کرد: در رده سنی جوانان دانیال قادری، دیار دانش، محمدرضا سالاری نشان طلا را کسب کردند.

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان خاطرنشان کرد: در رده سنی بزرگسالان نیز یاسین حسنپور، محمد شریفی، کمال جوانبخت، سعید یوسفی و رامیار قادری نشان طلا و محمد نصیری مدال نقره را کسب کردند.

جولایی اعلام کرد: کونگ فو کاران کردستانی با کسب این مدال‌های رنگارنگ در نهایت عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد و اولین قهرمانی تیم‌های ورزشی کردستان در سطح ملی در سال ۱۴۰۰ را رقم زدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا