بوکس حرفه ای

در نهایت مبارزه سنگین وزن به پایان رسید، پس چگونه اسپنس و کرافورد با هم مطابقت دارند؟ بالاخره! ارول اسپنس جونیور و ترنس کرافورد توافق کرده‌اند که در یک مبارزه سنگین وزن با هم ملاقات کنند تا هر چهار عنوان اصلی را متحد کنند. چه چیزی می توانیم در شب مبارزه انتظار داشته باشیم؟ 20hCooper Neill/Getty Images

بالاخره مسابقه مگافیت وزنه برداری آغاز شد، پس چگونه اسپنس و کرافورد با هم تطابق پیدا می کنند؟

در نهایت، ارول اسپنس جونیور و ترنس کرافورد برای برتری در وزن متوسط ​​دیدار خواهد کرد در 29 ژوئیه در T-Mobile Arena در لاس وگاس، منابع به ESPN گفتند، و برخلاف فلوید می ودر در مقابل مانی پاکیائو، این مسابقه در حالی که هر دو هنوز در اوج حرفه خود هستند، در حال تحقق است.

کرافورد و اسپنس به ازای هر منبع، هشت رقم تضمینی به دست خواهند آورد، و یک بند دوطرفه در مسابقه مجدد وجود دارد که بازنده می تواند ظرف 30 روز پس از مبارزه آن را آغاز کند (بازی مجدد باید قبل از پایان سال برگزار شود. کرافورد قرارداد دو مبارزه ای را با آن امضا کرد. منابع گفتند PBC.

قهرمانی بی چون و چرای وزن کم وزن در نشست سران وزنه بردار خواهد بود، مبارزه ای که پنج سال است در جریان است. اسپنس-کرافورد یکی از موردانتظارترین مسابقات بوکس در چند وقت اخیر است و دلیل خوبی هم دارد.

کرافورد بوکسور شماره 1 پوند به پوند ESPN و اسپنس شماره 4 است. هیچ کدام آنقدر به باخت نزدیک نشده اند. هر دوی آنها رگه‌های بدی را در رینگ نشان داده‌اند: اسپنس در آوریل 2022 از پیروزی TKO مقابل یوردنیس اوگاس به دست می‌آید، در حالی که کرافورد یک KO دیدنی را از دیوید آوانسیان در آخرین عملکرد خود در دسامبر به ثمر رساند.

اسپنس و کرافورد چگونه با هم مطابقت دارند؟ چه کسی لبه را در دست دارد؟ ESPN نگاهی اولیه به این مبارزه فوق العاده بالقوه دارد.

کاملا. این زمان نادری است که بوکس یک مسابقه را به کمال رساند. مطمئناً، این مبارزه از سال 2018 بسیار قابل دوام بوده است، اما هرگز بیشتر از این برای اسپنس و کرافورد وجود نداشته است.

با پیروزی او مقابل اوگاس در آوریل 2022، اسپنس برگشت از عمل جراحی در آگوست 2021 برای ترمیم شبکیه جدا شده و کسب عنوان سوم در وزن سبک. مسابقه با کرافورد قهرمانی بلامنازع را به ارمغان خواهد آورد، چیزی که در گذشته تقریبا غیرممکن به نظر می رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا