MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات one

دمتریوس جانسون رویای پخش کننده تمام وقت توییچ را در حالت تعلیق قرار داد

دمتریوس جانسون رویای پخش کننده تمام وقت توییچ را در حالت تعلیق قرار داد

Demetrious Johnson از ONE Championship اهداف خود را برای استریم تمام وقت در Twitch در نظر گرفته است.

فهرستی از مبارزانی وجود دارد که در توییچ به ستاره‌ای دست یافتند، از جمله مکس هالووی، آنجلا هیل و «رامپیج» جکسون. اما جانسون مدت طولانی تری در این بازی بوده است و احساس می کند که سرویس استریم با چند مانع برای غلبه بر آن همراه است.

جانسون در طول حرفه‌ی پخش موفق خود، به سختی زمانی برای خانواده‌اش داشت. او تمرین می کرد، جریان می داد و تکرار می کرد. در نهایت خستگی او را فرا گرفت و زمان آن فرا رسید که چوب را زمین بگذارد و روی چیزهای مهم تمرکز کند.

دمتریوس جانسون
دمتریوس جانسون، عکس اعتبار: Game Informer

برنامه من اساساً شامل این بود: به باشگاه می رفتم، یک جلسه تمرین می کردم، بعد از آن شروع به پخش جریانی می کردم، سپس جلسه دوم را وارد می کردم، به خانه می آمدم، شام می خوردم، همسرم را می بوسیدم، و سپس به طبقه پایین می رفتم و دو ساعت دیگر در جریان بودم. جانسون گفت. در آن زمان، او ماهانه حدود 3000 دلار از استریم دریافت می کرد که برای پوشش وام مسکن خود کافی بود. “اما بعد به جایی رسید که من اینطور گفتم چرا این کار را می کنم؟ من نمیتونم با همسرم بخوابم من کاملا خسته هستم. جانسون گفت که ارزشش را ندارد واشنگتن پست.

او برای پخش کننده هایی که با نوسانات فالوورها و مشترکین خود مواجه می شوند متاسف است. فکر اینکه برای تامین مالی خود به مشترکین وابسته باشد او را مجذوب نمی کند. علاوه بر این، هدف او از بازی های ویدیویی صرفاً برای لذت بردن است.

آموزش به عنوان یک رزمی کار ترکیبی احتمالاً برای یک گیمر عادی دلهره آور به نظر می رسد. بودن یکی از بزرگترین مبارزان در جهان بسیار آسان نیست، اما برای جانسون، بسیار منطقی تر از شنا کردن در استخر الگوریتم توییچ و حفظ پشتیبانی مشترکین است.

یک بار، «میتی ماوس» آرزو داشت به عنوان یک گیمر در توییچ زندگی به ظاهر هیجان انگیزی داشته باشد. اکنون، آن برنامه ها به پایان رسیده است.

هرچه گفتگوهای او با استریمرهای فعلی و کانال هایی که مشاهده می کند بیشتر باشد، این ایده کمتر مطلوب می شود. اکنون، دمتریوس جانسون با ONE Championship مبارزه می کند.

«هر روز از خواب بیدار می شوید و تمام وقت استریم می کنید؟ … اوه خدا نه. من نمی‌توانستم این کار را انجام دهم. “گاهی اوقات برای برخی از پخش کننده ها احساس بدی دارم. یک لحظه آنها به عنوان – بار [of subscribers]و سپس چیز بعدی که می دانید، آنها کمی مرخصی می گیرند و تعداد مشترکان آنها کاهش می یابد. من بازی‌های ویدیویی بازی می‌کنم چون از آن لذت می‌برم، اما نمی‌خواهم امرار معاش من باشد.» جانسون ادامه می‌دهد.

عشق جانسون به بازی های ویدیویی هرگز کاهش نخواهد یافت. با این حال، اکنون زمان آن نیست که او یک حرفه استریم تمام وقت در توییچ را دنبال کند.

در این زمان، تمرکز او روی مبارزه بعدی خود با ONE Championship است. بر او در 26 مارس با قهرمان موی تای، رودتانگ جیت‌موانگنون در وزن مگس رقیب می‌شود. در یک مسابقه قوانین خاص

نظر شما در مورد “Mighty Mouse” که دمتریوس جانسون از استریمر تمام وقت توییچ خودداری می کند چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا