بوکس حرفه ای

دن هاردی باکس دیگو سانچز در ریکی هاتون آندرکارد در 2 ژوئیه

دن هاردی باکس دیگو سانچز در ریکی هاتون آندرکارد در 2 ژوئیه

سابق UFC دن هاردی، رقیب قهرمانی در وزن متوسط، سرانجام در تابستان امسال برای بازگشت طولانی مدت خود به ورزش رزمی آماده شد.

در یک روز بازگشت، ریکی هاتون، اسطوره بوکس بریتانیا، بازگشت خود را از بازنشستگی برای یک مسابقه نمایشی هشت دور مقابل مارکو آنتونیو بارارا اعلام کرد. در حالی که آن مسابقه قرار است سرفصل این رویداد باشد که “یک تکلیف نهایی” نامیده می شود، یک مسابقه زیر کارت برای طرفداران هنرهای رزمی ترکیبی قابل توجه خواهد بود.

مانند هاتون، هاردی از سال 2012 در یک اکشن حضور نداشته است. این بازیکن 39 ساله که پس از پیروزی در UFC بر امیر سعدالله در یک دهه پیش در مسابقه شرکت نکرده، قرار است برای درگیری با اسطوره MMA، دیگو سانچز، دستکش بوکس ببندد. .

این بازی قرار است در تاریخ 2 ژوئیه در منچستر آرنا انگلیس انجام شود.

هاردی (25-10-1 MMA) بین سال های 2008 تا 2012 10 بار در اکتاگون UFC ظاهر شد. در طول آن دوره، “یاغی” قفس را با افرادی مانند ژرژ سنت پیر، کارلوس کاندیت، آنتونی جانسون و مایک سویک به اشتراک گذاشت. . در سال 2013، تشخیص داده شد که این مرد انگلیسی به سندرم ولف پارکینسون وایت مبتلا شده است که باعث شد دستکش میکروفون را کنار بگذارد.

پس از انتقال به نقش های پخش و تفسیر، هاردی در سال 2021 UFC را ترک کرد. درگیری ظاهری با یکی از کارکنان علت آزادی وی گزارش شده است. از آن زمان خروج، صحبت از بازگشت جنگ رایج بوده است.

در حالی که مکرر رفت و برگشت با تایرون وودلی، قهرمان سابق سبک وزن، ظاهراً به رقابت بین این زوج اشاره کرد.، هر مذاکراتی که در جریان بود ظاهراً با شکست مواجه شده است و یک ستاره سابق UFC تماس گرفته است.

سانچز (30-14)، تالار مشاهیر UFC، از اولین بازی خود در سال 2002 در MMA فعال بوده است. به لطف کمک مربی جنجالی اش، “کابوس” رها شد و ماه گذشته برای اولین بار از سال 2005 تحت یک بنر تبلیغاتی متفاوت به رقابت پرداخت.

در رویداد اصلی Eagle FC 46، دومین رویداد ایالات متحده برای خبیب نورماگومدوفسانچز در مقابل ارتقاء خود تیتر زد کوین لی. سانچز علیرغم وضعیت ضعیف خود، عملکرد تحسین برانگیزی در مسیر شکست در کارت امتیازی داشت. این مرد 40 ساله اکنون توجه خود را معطوف به استقبال از هاردی برای بازگشت به صحنه خواهد کرد که اولین حمله هر دو مرد به دایره مربع خواهد بود.

علاوه بر هاتون در مقابل بارارا و هاردی در مقابل سانچز، یک مسابقه سلبریتی بین کیسی والش و دان استراپزی نیز برای این رویداد تبلیغ شده است.

انتظار دارید مسابقه بین دن هاردی و دیگو سانچز چگونه برگزار شود؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا