تسنیمکونگ فو

رئیس جدید هیئت کونگ‌فو استان کردستان انتخاب شد گروه استان‌ها – رئیس جدید هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان در مجمع انتخاباتی برای ۴ سال آینده انتخاب شد. ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ – ۱۴:۰۹

رئیس جدید هیئت کونگ‌فو استان کردستان انتخاب شد

رئیس جدید هیئت کونگ‌فو استان کردستان انتخاب شد

گروه استان‌ها – رئیس جدید هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان در مجمع انتخاباتی برای ۴ سال آینده انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مجمع انتخاباتی هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان پیش‌ازظهر امروز با حضور دبیر فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان و اعضای مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد، در این مجمع انتخابات فقط یک نفر کاندید انتخابات هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان کردستان شد.

حامد جولائی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در این مجمع با بیان اینکه رئیس جدید  هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان سال‌هاست در این عرصه با تلاش و زحمات فراوان شاگردان بسیاری را تربیت و تحویل جامعه داده است، اظهار داشت: این رشته ورزشی در میان هنرهای رزمی در کردستان  از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است.

وی از فعالیت 3هزار نفر ورزشکار سازمان‌یافته در رشته کنگ‌وفو استان کردستان خبر داد و گفت: ورزشکاران این رشته ورزشی در سطح کشوری، آسیایی و جهانی خوش درخشیده‌اند و شاکله اصلی تیم ملی از کردستان است، امیدوارم یک روزی کونگ‌فو جزو بازهای آسیایی و المپیک شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان خطاب به رئیس جدید این هیئت استانی تصریح کرد:: گرچه در هیئت‌های گذشته کمی و کاستی‌های بسیاری وجود داشته اما امیدواریم اکنون با درایت دنبال بحث‌های مالی باشید!، چراکه اعتبارات دولتی ناچیز است و باید رئیس هیئت‌ها با هماهنگی خود در این راستا کمک‌کننده باشند

باقر محمدی، تنها کاندید مجمع انتخابات هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان نیز با ارائه گزارشی از برنامه‌هاو چشم‌انداز خود برای 4سال آینده بیان کرد: قصد شرکت در انتخابات نداشتم اما با اصرار دوستان حضور یافتم!

وی توجه ویژه به ورزش کونگ‌فو شهرستان‌های تابعه استان را جزو برنامه‌های اولویت‌دار خود خواند و گفت: شهرستان مریوان را به عنوان قطب کونگ‌فو ایران در اردیبهشت‌ماه معرفی خواهیم کرد.

رئیس جدید هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان افزود: توجه ویژه  به پیشکسوتان، برگزاری کلاس آموزشی برای مربیان، ورزشکارا و داوران، مراسم تقدیر و حمایت مالی از قهرمانان در دو بخش آقایان و بانوان در تمامی رده‌های سنی و برگزاری دوره‌های استعدادیابی جزو دیگر برنامه‌های کاریم خواهد بود.

محمدی تصریح کرد: از ظرفیت تمام قهرمانان و پیشکسوتان رشته کونگ‌فو استان در هیئت استفاده خواهم کرد.

به گزارش تسنیم؛ در پایان این مجمع انتخاباتی، باقر محمدی از 25 رأی مأخوذه با کسب 24 رأی برای 4سال به‌عنوان رئیس هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان انتخاب شد. پیش از این «فرهاد میمنت‌آبادی» 4دوره ریاست این هیئت را برعهده داشت.

انتهای پیام/484/ش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا