تسنیمکونگ فو

رئیس فدراسیون کونگ‌فو در گفت‌وگو با تسنیم: مسابقات کشوری کونگ‌فو – انتخابی تیم ملی در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود گروه استان‌ها – رئیس فدارسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی از برگزاری مسابقات کشوری کونگ‌فو – انتخابی تیم ملی در آینده‌ای نزدیک خبر داد. ۲۲ آبان ۱۴۰۰ – ۱۰:۴۰

رئیس فدراسیون کونگ‌فو در گفت‌وگو با تسنیم: مسابقات کشوری کونگ‌فو – انتخابی تیم ملی در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود

رئیس فدراسیون کونگ‌فو در گفت‌وگو با تسنیم: مسابقات کشوری کونگ‌فو - انتخابی تیم ملی در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود

گروه استان‌ها – رئیس فدارسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی از برگزاری مسابقات کشوری کونگ‌فو – انتخابی تیم ملی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

رضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج به تشریح وضعیت کنونی ورزش کونگ‌فو در کشور پرداخت و اظهار داشت: فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی به عنوان یکی از فدارسیون‌های پرجمعیت و پرمخاطب در قالب هیئت‌های استانی در سطح کشور فعالیت کرده و هم‌اکنون حالش خوب است.

وی با اشاره به اینکه کرونا در دوسال اخیر، تمام فعالیت‌های ورزشی از جمله کونگ‌فو را در کشور تحت الشعاع خود قرار داده بود، گفت: در طول این مدت علی‌رغم این وضعیت، برنامه‌های مختلفی همچون دوره‌های آموزشی، مربیگری‌، داوری، استاژهای فنی و مسابقات در بخش آقایان و بانوان به صورت مجازی برگزار و کار را رها نکردیم و همه فعالان این عرصه در کوران کار بودند.

رئیس فدارسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی خاطرنشان کرد: در طول دو سال اخیر به دلیل وضعیت کرونا شرایط برای برگزاری حضوری مسابقات کونگ‌فو در کشور مهیا نبود، اما هم‌اکنون پس از چندین ماه وقفه با هماهنگی‌ و استعلام‌های انجام شده، لیگ برتر در بخش آقایان و بانوان به میزبانی استان کردستان برگزار و فعالیت‌ها از سر گرفته شد.

حیدری از برگزاری مسابقات کشوری کونگ‌فو – انتخابی تیم ملی در آینده نزدیک در کشور خبر داد و اظهار کرد: نفرات برتر به رقابت‌‌‌های برون مرزی و جهانی این رشته ورزشی اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/481/ ز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا