کونگ فومهر

رئیس هیئت کونگ‌فو استان بوشهر انتخاب شد

بوشهر- جواد حیدری با رأی اعضای مجمع در سمت خود به عنوان رئیس هیئت کونگ‌فو استان بوشهر در دوره جدید ابقا شد.

رئیس هیئت کونگ‌فو استان بوشهر انتخاب شد

به گزارش خبرنگار مهر، دبیر فدراسیون کونگ‌فو بعد از ظهر سه‌شنبه در مجمع انتخابات هیئت کونگ‌فو استان بوشهر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته مسابقات جهانی کونگ‌فو سبک توآ در ایران برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال میزبان مسابقات جهانی کونگ‌فو توآ در بهمن‌ماه در کشور هستیم و در این زمینه زیر ساخت‌های ۵ استان برای میزبانی شایسته این مسابقات مد نظر گرفته شده است.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو اضافه کرد: ۶۴ کشور آسیایی و جهانی عضو کمیته کونگ‌فو توآ هستند که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۵۰ کشور در این رویداد بزرگ جهانی به میزبانی ایران شرکت کنند.

وی با اشاره به توانمندی استان بوشهر در رشته کونگ‌فو و ورزش‌های رزمی اظهار داشت: علاوه بر بعد قهرمانی و حرفه‌ای انتظار می‌رود در راستای سیاست‌های فدراسیون در بخش همگانی و معرفی گسترده کونگ‌فو در جامعه نیز شاهد گام‌های مؤثر باشیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در مجمع انتخابات هیئت کونگ‌فو استان بوشهر با اشاره به فراهم کردن زمینه و زیرساخت‌های مناسب برای فعالیت بانوان گفت: از ظرفیت‌های ورزش بانوان در این رشته استفاده شود.

کمال صالح احمدی اظهار داشت: رئیس و افرادی که به عنوان هیئت رئیس با رأی اعضای مجمع انتخاب می‌شوند با آگاهی و مطالعه کامل نسبت به وظایف خویش باید کوشش کنند تا هیئت را در مسیر تعالی و پیشرفت قرار داده و سیاست‌ها و خط‌مشی اصلی و اساسی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و فدراسیون هیئت کونگ‌فو را دنبال کنند.

در این انتخابات، طیبه عبداللهی به‌عنوان نایب رئیس و عباس دشتی نیز به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا