MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

راشل استویچ قرارداد چند مبارزه ای جدید با BKFC امضا کرد

راشل استویچ قرارداد چند مبارزه ای جدید با BKFC امضا کرد

راشائل استویچ در مسابقه شرکت خواهد کرد BKFC از نو.

استویچ اولین حضور خود در BKFC را در جولای 2021 انجام داد و پیج ونزانت را در KnuckleMania 1 شکست داد. این به عنوان یک مسابقه مجدد خدمت کرد، زیرا این دو در جنگ با یکدیگر مبارزه کردند UFC که VanZant با ارسال در ژانویه 2019 برنده شد.

از زمان مبارزه با وان زانت، هیچ خبری در مورد آینده جنگی اوستویچ وجود نداشت. با این حال، با توجه به دنی سگورا از MMAJunkieاستویچ قرارداد چند مبارزه ای جدید با BKFC امضا کرده است که به این معنی است که او به زودی دومین مبارزه خود را خواهد داشت.

پس از اولین بازی خود در BKFC در برابر VanZant، استویچ گفت که از آن لذت می برد اما مطمئن نبود که دوباره در این ورزش شرکت کند. خوب، هفت ماه بعد، او تصمیم گرفته است که می خواهد دوباره بجنگد.

«قطع برهنه، ورزش کاملاً متفاوت. راستش را بخواهید، وقتی وارد آنجا می شوید، سرگرم کننده است. “داشتم خوش می گذشت. داشتم حرف میزدم من در مورد آن بودم. من پایین بودم عالی بود. قطعا به مدیرم بستگی دارد. می توانم بگویم بله [I’ll fight bare-knuckle again] تمام چیزی که من در آنجا می خواهم، اما وقتی کار به پایان می رسد، باید روی کاغذ باشد و مطمئن هستم که بعد از این صحبت های خوبی خواهند داشت.»

راشل استویچ در BKFC 1-0 و در MMA 4-6 است. هاوایی پس از سه باخت متوالی از ترفیع آزاد شد، زیرا توسط مونتانا د لا روزا، وان زانت ارسال شد و در آخرین مبارزه MMA خود، متحمل شکست TKO به جینا مازانی شد. او در UFC با پیروزی 1-3 خود مقابل کارینه گئورگیان به برتری رسید.

در حال حاضر، مشخص نیست که چه زمانی و با چه کسی استویچ در بازگشت خود به BKFC روبرو خواهد شد. او به خوبی می تواند یک مبارزه برای عنوان قهرمانی کسب کند یا شاید یک سه گانه با VanZant داشته باشد زیرا “12 Gauge” نیز به زودی بازمی گردد و آنها در ورزش های رزمی 1-1 مقابل یکدیگر هستند. صرف نظر از این، استویچ بازخواهد گشت، که خبر خوبی برای BKFC است.

دوست دارید در بازگشت راشل استویچ با کی اف سی مبارزه کند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا