بوکس حرفه ای

رایان گارسیا هنوز خوب است اما به زمان نیاز دارد. میکائلا مایر برای چیزهای بهتر آماده است رایان گارسیا هنوز به کار با مربی جدیدش نیاز دارد، میکائلا مایر برای سایر قهرمانان آماده است و گنادی گولووکین قوی به نظر می رسید، اما آیا او به اندازه کافی برای شکست دادن کانلو آلوارز در یک مبارزه سه گانه باقی مانده است؟12d

رایان گارسیا هنوز خوب است اما به زمان نیاز دارد. میکائلا مایر برای چیزهای بهتر آماده است

رایان گارسیا در اولین مبارزه خود در 15 ماه گذشته، احساس سبک وزنی را نشان داد، اما همچنین واضح است که او به زمان بیشتری با مربی جدید جو گوسن قبل از تعقیب یک مبارزه خیمه شب بازی با وزن 135 پوند نیاز دارد.

گارسیا موفق شد امانوئل تاگو را شکست دهد و حریف خود را در موارد متعدد با مشکل بزرگ مواجه کرد، اما نتوانست او را کنار بگذارد و برای اولین بار در دوران حرفه ای خود مسافت 12 راند را افزایش داد.

پس از دو مبارزه لغو شده در سال گذشته – یکی در ژوئیه در مقابل خاویر فورتونا و دیگری در نوامبر مقابل جوزف “جوجو” دیاز جونیور – مطمئناً این که گارسیا توانست راندها را انباشته کند سودمند است. اگر تاگو مایل به درگیر شدن بود، او ممکن بود ناک اوت را به ثمر برساند، اما در عوض، غنای بومی از زنگ افتتاحیه در حالت بقا قرار داشت و سنجش فرم فعلی گارسیا را کمی دشوارتر می کرد.

در 23 سالگی، گارسیا هنوز سطح استعداد خود را نشان می دهد، و پس از آن نشان داد که به دنبال این نیست که در مسابقه بعدی خود پس از بحث در مورد مبارزه در سال گذشته، با گرونتا دیویس، قهرمان ثانویه سبک وزن، وارد مسابقه شود.

این ایده خوبی است با همه تغییراتی که در زندگی گارسیا رخ می دهد. او در ماه اکتبر تحت عمل جراحی مچ دست قرار گرفت و از آن زمان با ادی رینوسو، که گارسیا را برای پنج مبارزه آخر خود در سالن بدنسازی کانلو آلوارز در سن دیگو آموزش داده بود، جدا شد.

این جراحی مسابقه دیاز را لغو کرد و مبارزه با فورتونا برای گارسیا لغو شد تا سلامت روانی او برطرف شود. با ترمیم مچ دستش، گارسیا همچنان یک استعداد در حال افزایش است، اما او به زمان بیشتری نیاز دارد تا بتواند حرکتی را که پس از پیروزی قاطعانه لوک کمپبل در TKO در ژانویه گذشته انجام داده بود، به دست آورد. — مایک کوپنگر

پس از برچیدن جنیفر هان در شنبه شبمیکائلا مایر، قهرمان سبک وزن نوجوانان، در عین حال زنی است که منتظر است، اما در عین حال یکی از گزینه های کامل است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا