ووشو

رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار شد

رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار شد
رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسابقات درون اردویی تیم‌های ملی ووشو آقایان و بانوان به منظور معرفی نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو امروز (شنبه ۱۴ اسفند) در اوزان مختلف برگزار شد.

در بخش بانوان و در وزن ۶۰- کیلوگرم شهربانو منصوریان مقابل خواهرش سهیلا منصوریان پیروز شد و در ۵۲- کیلوگرم الهه منصوریان برابر آرزو سلیمی به برتری رسید. بر اساس اعلام کادر فنی، در این دو وزن ووشوکاران سه‌بار با هم مسابقه خواهند داد و ورزشکاری که دو بار پیروز شود، صاحب پیراهن تیم ملی در بازی‌های آسیایی خواهد شد.

در بخش مردان که مسابقات به صورت حذفی بود، در وزن ۵۶- کیلوگرم حسام محمدزاده، ابراهیم نادری را شکست داد و مهدی کرمانی برابر نجم‌الدین علیمرادی به برتری دست یافت. بر این اساس محمدزاده و کرمانی در اردو باقی ماندند.

در وزن ۶۵- کیلوگرم عرفان آهنگریان مقابل محمد فرهادی پیروز شد و رضا عبداللهی از سد محمد فرهادی گذشت. در این وزن سه ورزشکار حضور داشتند که آهنگریان و عبداللهی تا انتخابی بعدی در اردوی تیم ملی باقی ماندند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم هادی روزافزای و سعید جاوید رقابت کردند که جاوید پیروز شد. همچنین مبارزه امیرمحمد محسن‌پور و شجاع پناهی با برتری پناهی خاتمه یافت تا بدین ترتیب پناهی و جاوید در اردو باقی بمانند.

در وزن ۷۰- کیلوگرم محسن محمد سیفی مقابل کیانوش شیری به برتری رسید و محمدمهدی رضایی مقابل کیانوش شیری برنده شد. در این وزن نیز سه نفر بودند که سیفی و رضایی تا اردوی بعدی در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت.

در وزن ۷۵- کیلوگرم علی خورشیدی مقابل جعفر شیرزاد پیروز شد و حمیدرضا سهندی از سد یوسف صبری گذشت. در این وزن سهندی و خورشیدی در اردو ماندند.

همچنین در مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان به منظور شرکت در بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۲۲ در چین و در وزن ۶۰- کیلوگرم مردان عیسی آرسیون مقابل مهدی اکبری مقدم پیروز شد و در وزن ۸۰- کیلوگرم سعید آشوری در جدال با امیر یادگاران به برتری دست یافت.

در بخش دختران نیز در ۶۰- کیلوگرم مهنا رحیمی، تارا پورحسن را شکست داد و در وزن ۵۲- کیلوگرم الهه محمودی در دور اول فاطمه شکوفان را شکست داد و در دور بعدی مقابل حنانه رستمی پیروز شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا