مهرووشو

زهرا ناطقی: مسابقات باشگاهی ووشو بانوان در حد رویدادهای جهانی بود

نایب رئیس فدراسیون ووشو گفت: بعد از یک سال دوری از مسابقات، شاهد رقابت‌های جذابی بین بهترین‌های ووشو بانوان در قالب لیگ بودیم.

زهرا ناطقی: مسابقات باشگاهی ووشو بانوان در حد رویدادهای جهانی بود

زهرا ناطقی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شرایطی که در یکسال گذشته به لحاظ شیوع کرونا بر دنیا گذشت، نه تنها زندگی مردم که ورزش را نیز تحت شعاع قرار داد، ولی ما در فدراسیون ووشو ورزش را تعطیل نکردیم و برنامه‌هایی را در فضای مجازی تدارک دیده و اجرا کردیم که بسیار مورد توجه خانواده ووشو قرار گرفت و حتی ثمرات آن را در لیگ شاهد بودیم.

وی به رقابتهای لیگ برتر هم اشاره کرد و گفت: واقعاً رئیس فدراسیون اهتمام زیادی برای برگزاری این مسابقات در سطح کمی و کیفی بالا داشت. به صورتی که همه تیم‌ها به این نکته اذعان داشتند که رقابت هایی متفاوت‌ با سالهای گذشته شاهد بودیم تا آن حد که در اندازه‌های مسابقات بزرگ جهان برگزار شد.

نایب رئیس فدراسیون ووشو ادامه داد: حضور چهار تیم در این رقابتها باعث شد بهترین‌های ووشو ایران در بخش بانوان در غالب این مسابقات به میدان بروند. این درست که ووشوکاران یکسال از میدان مسابقه دور بودند، ولی در مجموع مسابقات سطح بالایی را به لحاظ فنی از سوی بانوان ووشوکار در هر دو بخش تالو و ساندا نظاره گر بودیم.

ناطقی به تست‌های کرونا هم اشاره کرد و گفت: از کلیه ورزشکاران، مربیان و داوران تست‌های کرونا قبل از شروع مسابقات گرفته شد که هیچ کدام مثبت نبود و در جریان مسابقات نیز شیوه نامه‌های بهداشتی با دقت نظر بیشتری اجرا شد تا خدای نکرده برای کسی مشکل ایجاد نشود.

نایب رئیس فدراسیون ووشو در پایان به رقابتهای قهرمانی کشور هم اشاره کرد و گفت: اسفندماه مسابقات قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را دارد در چهار رده سنی و در تهران برگزار خواهد شد و فدراسیون برای برگزاری این رقابتها کلیه شیوه نامه‌هایی که برای لیگ در نظر گرفته شده بود را اجرا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا