MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

سوپراستار سابق دبلیو دبلیو ای جک کلافی با BKFC قرارداد امضا کرد

سوپراستار سابق دبلیو دبلیو ای جک کلافی با BKFC قرارداد امضا کرد

در قهرمانی مبارزه با بند برهنه امضای جک کلافی بر روی آنها را اعلام کرد صفحه فیس بوک سهشنبه.

جک کلافی، سابقا جک گالاگر از WWE، اولین بار در این فیلم حضور خواهد داشت BKFC در سال 2022، آزادی او از WWE به دنبال اتهامات تجاوز جنسی در سال 2020 بود. Claffey بیانیه ای را صادر کرد که در آن او مسئولیت نوشیدن شدید را به عهده گرفت و به طور نامناسب با یک زن جوان در یک مهمانی سال نو سال 2014 رفتار کرد.

اواسط سال اولین سرمایه گذاری حرفه ای سبک وزن در خارج از WWE خواهد بود.

این کشتی گیر حرفه ای سابق به لیست مبارزانی که اخیراً برای ارتقاء قرارداد امضا کرده اند اضافه می کند. مایک پری کهنه سرباز UFC و چاد مندز، مدعی سابق قهرمانی وزن پر UFC.

“کاپیتان” همچنین در ردیف تعدادی دیگر از کشتی گیران دبلیو دبلیو ای قرار می گیرد که یا برای پیوستن به تبلیغات دیگر یا شرکت به طور همزمان آن را ترک کرده اند. براک لزنر و سی ام پانک دارای سوابق در UFC، و بابی لشلی زیر جنگید Bellator و تبلیغات مختلف MMA دیگر.

براک لزنر، بابی لشلی، سی ام پانک
براک لزنر، بابی لشلی، سی ام پانک؛ اعتبار عکس: گتی ایماژ

به طرز چشمگیری، این مبارز متولد انگلستان در هر دو مبارزه آماتور خود با سابمیشن پیروز شد – یکی با آرمبر و دیگری با چوک گیوتین.

طرفداران جک “کاپیتان” کلافی از زمان باختش مقابل جیک اطلس در جریان رویداد زنده WWE در ژوئن 2020، او را در عمل ندیده اند و مطمئناً منتظر اولین حضور او در ورزش رزمی خونین هستند.

آیا از دیدن اولین بازی جک کلافی در BKFC هیجان زده اید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا