MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات one

سیتیودتونگ ادعا می کند که یک وزنه سنگین نگانو را «دود می کند»

سیتیودتونگ ادعا می کند که یک وزنه سنگین نگانو را «دود می کند»

Chatri Sityodtong، رئیس و مدیر عامل ONE Championship در ارتقاء خود، وزنه‌های برتر را با UFC قهرمان فرانسیس نگانو.

جنگجویان ترسناک‌تر از نگانو روی این سیاره وجود ندارد. همچنین داشتن رکورد سخت ترین مشت ثبت شده در تاریخ“غارتگر” اجساد آلیستر اوریم، کورتیس بلیدز را ترک کرده است، کاین ولاسکوئز، Jairzinho Rozenstruik و Stipe Miocic بیهوش روی بوم.

جدیدترین KO کامرونی، پایان دور دوم GOAT Miocic سنگین وزن اجماعاو را برای اولین بار به عنوان قهرمانی دید. او در ژانویه سال جاری از کمربند خود در برابر سیریل گان، صاحب عنوان موقت آن زمان دفاع کرد و ظاهراً خود را به عنوان بهترین جهان در این بخش معرفی کرد.

در حالی که بسیاری از این احساسات پیروی می کنند، یکی از چهره های تاثیرگذار در ورزش MMA چیزها را متفاوت می بیند.

Sityodtong: Ngannou یک جنگنده کامل نیست

Chatri Sityodtong در سال 2011 Promotion ONE Championship مستقر در سنگاپور را تأسیس کرد. از آن زمان، این سازمان آسیایی به یکی از 10 بزرگترین رسانه ورزشی جهان از نظر بیننده و تعامل تبدیل شده است و نام های برتری مانند Demetrious Johnson، Eddie Alvarez را به خود جلب کرده است. براندون ورا، و جان لاینکر.

اما در حالی که فهرست هنوز در حال توسعه است و اولین قهرمان سنگین وزن تنها در سال 2014 تاج گذاری شد، Sityodtong معتقد است که این بخش قبلاً با UFC روبرو شدنخبگان سنگین وزن

وقتی از کارآفرین 51 ساله تایلندی در مورد احتمال عبور نگانو از جهان برای پیوستن به بزرگترین تبلیغ MMA آسیا در صورت شکست مذاکرات قرارداد با UFC پرسیده شد، این کارآفرین 51 ساله تایلندی پیشنهاد کرد که این حرکت برای “The Predator” به پایان نخواهد رسید.

سیتیودتونگ شنبه گذشته به رسانه‌های دنبال‌کننده ONE X گفت: «من فرانسیس نگانو را دوست دارم، اما فکر می‌کنم وزنه‌های سنگین ما او را سیگار می‌کشند. او یک مبارز کامل نیست. مطمئناً اگر از هر رزمی کار متخصصی بپرسید، نگاه کنید [ONE interim champion] آناتولی مالیخین – کشتی گیر ملی روسیه با دینامیت در دستانش. بسیار سریعتر از فرانسیس، بازی زمینی بسیار بهتر، سطح کمربند سیاه.

او همچنین یک قهرمان تسلیم در اروپا بود. شما نگاه کنید [undisputed champion] Arjan Bhullar، کشتی، بوکس. فرانسیس در زمین چندان چشمگیر نیست. او مشت های بزرگ و حلقه ای دارد، او به اندازه آناتولی یا حتی آرجان یک بوکسور فنی نیست. (h/t پست صبحانه چین جنوبی)

با توجه به اینکه ONE به دنبال تقویت فهرست سنگین وزن خود در ماه ها و سال های آینده است، Sityodtong معتقد است که دیگر شکافی آشکار در مهارت بین UFC و سنگین ترین گروه ورزشکاران ONE وجود نخواهد داشت.

Sityodtong ادعا کرد: “ما چند خرید دیگر در دسته سنگین وزن داریم که هنوز اعلام نکرده ایم که فقط قاتل هستند.” بنابراین فکر می‌کنم امسال، مخصوصاً در چند ماه گذشته، ما واقعاً از نظر دسته سنگین وزن خود که همگی با UFC است، رسیده‌ایم.»

همانند UFC، ONE اخیراً با قهرمان خود درگیر اختلاف قراردادی بوده است. Arjan Bhullar که 3-1 در بازی رفت دانا وایت– ارتقاء پیش از پیوستن به سیتیودتونگ در سنگاپور و برکناری پادشاه دیرینه ورا، از زمان تاجگذاری او در آوریل گذشته در حاشیه بوده است.

با غیبت او از دایره، ONE عنوان موقتی را برای آناتولی مالیخین و کریل گریشنکو ایجاد کرد. پس از پیروزی وحشیانه KO، انتظار می رود که روس در اواخر سال جاری با Bhullar دیدار کند تا یک مسابقه متحد شود.

آیا با Chatri Sityodtong موافق هستید؟ آیا سنگین‌وزن‌های برتر ONE فرانسیس نگانو را «سیگار می‌کشند»؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا