مسابقات ufc

سیجودو با برس UFC ملاقات می کند و در ازای آن استرلینگ ‘b*tch’ را هدف قرار می دهد

هنری سجودو با برس UFC ملاقات کرد، “b*tch” آلجامین استرلینگ را به عنوان هدف اصلی برای بازگشت معرفی کرد.

هنری سجودوبه نظر می رسد بازگشت او به UFC پس از ملاقات با دو تن از قدرتمندترین مردان شرکت، گام های واقع بینانه تری برداشته است.

سجودو، قهرمان اسبق وزن مگس و بانتاموز UFC، اخیراً با افشای اینکه دوباره به آژانس ضد دوپینگ ایالات متحده (USADA) بازنشستگی خود را از مسابقات پایان داده است. استخر آزمایش مواد مخدر. هنگامی که او پنجره شش ماهه را پاک کرد، "Triple C" برای رزرو در مبارزات در دسترس خواهد بود.

اگرچه سیجودو (16-2 MMA، 10-2 UFC) بوده است فشار زیادی برای مسابقه دادن در حالی که الکساندر ولکانوفسکی در تلاش برای گرفتن کمربند سوم بی سابقه UFC است، به نظر می رسد تمرکز او اکنون به بازپس گیری بند 135 پوندی از قهرمان فعلی تغییر کرده است. آلجامین استرلینگ (21-3 MMA، 13-3 UFC).

مدیر سجودو، علی عبدالعزیز از Dominance MMA، روز شنبه عکسی از ملاقات مشتری خود با هانتر کمپبل، مدیر ارشد تجاری UFC و شان شلبی، خواستگار (از طریق توییتر):

همه گروه ufc bantamweight در دردسر بزرگی هستند قهرمان دو برابر اینجاست

سجودو، که هیچ یک از عناوین UFC خود را در هشت ضلعی از دست نداد، بلکه آنها را خالی کرد زمانی که ناگهان بازنشسته شد پس از دفاع از عنوان قهرمانی وزن در برابر دومینیک کروز در UFC 249 در ماه مه 2020، مشخص شد که در آینده برای استرلینگ خواهد آمد (از طریق توییتر):

من برای این قوطی های گوجه فرنگی برمی گردم و اشتباه را اصلاح می کنم! الجعلمه شما مدعی شماره یک عوضی @funkmasterMMA @danawhite

استرلینگ، که به لطف پتر یان عنوان UFC خود را یکی کرد برنده تصمیم تقسیم شده در UFC 273 این ماه، به سرعت به پیام سجودو واکنش نشان داد و لحن او یک سرگرمی بود (از طریق توییتر):

لولولولولول
و
LOL ?

باید دید در اولین فرصت ممکن، آیا این ترفیع، سجودو و استرلینگ را به همراه خواهد داشت یا خیر. دانا وایت، رئیس UFC در گذشته گفته بود که اگر سیجودو دوباره به مسابقات قهرمانی بازگردد، دوست دارد ببیند سجودو در یک مبارزه قبل از پریدن به مسابقه قهرمانی پیروز شود.

طبق پایگاه داده USADA، سیجودو از زمانی که ادعا می کند به برنامه پیوسته است، هنوز مورد آزمایش قرار نگرفته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا