مسابقات ufc

شناسایی بهترین مبارزات MMA آینده، وزنه‌ها و لحظات بی‌رحمانه با مبارزات تازه رزرو شده در تقویم و بازگشت فرانسیس نگانو، ما به آنچه در MMA ما را بیشتر جذب می‌کند نگاه می‌کنیم.5dBrett Okamoto و Jeff WagenheimJosh Hedges/Getty Images

سوزاندن سوالات MMA: شناسایی بهترین وزنه ها، مبارزات آینده و لحظات “بی رحم”

این یک هفته پر از اخبار در هنرهای رزمی ترکیبی بود، زیرا پنج روز گذشته شامل پایان فرانسیس ناننوآژانس رایگان و بازگشت عنوان بدنام BMF UFC.

نگانو (17-3) یک موج شوک در این ورزش ایجاد کرد سه‌شنبه زمانی که او اعلام کرد که قرارداد چند مبارزه‌ای را با PFL امضا کرده است — قراردادی که شامل یک سمت اجرایی در PFL آفریقا می‌شود که قرار است در سال 2025 راه‌اندازی شود. در همان روز، UFC اعلام کرد. داستین پویریر و جاستین گیتجه ملاقات خواهد کرد در UFC 291 در 29 ژوئیه برای کمربند BMF.

همچنین به گفته دانا وایت، رئیس UFC، آلجامین استرلینگ روبرو خواهد شد شان اومالی در UFC 292 در بوستون. و (!!) UFC برای دومین پرداخت به ازای هر ویو در سال 2023، زمانی که طول می کشد، به استرالیا برمی گردد. UFC 293 به سیدنی در 9 سپتامبر (به وقت ایالات متحده).

در مورد برخی از دعواها و امضاهای اخیر در این ورزش چه تصمیمی بگیریم؟ برت اوکاموتو و جف واگنهایم، خبرنگاران MMA ESPN، همه چیز را از جمله نگاهی به دوره تاریخی رابی لاولر.

واگنهایم: شاید من لجباز هستم، اما وقتی یک مبارز جوان را می بینم که به نظر می رسد یک آینده نگر است، نگاه کردن به من خیلی طول می کشد. بنابراین ادمن شهبازیان‘s رویداد اصلی علیه آنتونی هرناندز علاقه من را دارد

شهبازیان سه مبارزه متوالی را پس از شروع 11-0 آغاز کرد، اما در ماه دسامبر با پیروزی TKO از زمین خارج شد. آیا این جوان 25 ساله بالاخره آماده است تا به نام مستعار “پسر طلایی” خود عمل کند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا