بوکس حرفه ای

شکور استیونسون، نجی هریس و سایرین به پیروزی تایسون فیوری مقابل دیلیان وایت در مسابقه عنوان سنگین وزن واکنش نشان دادند تایسون فیوری و دیلیان وایت روز شنبه در کشور خود انگلستان در ورزشگاه ومبلی برای عنوان قهرمانی WBC با هم مبارزه کردند. پس از پیروزی فیوری، ستارگان دسته جمعی با واکنش های خود وارد شبکه های اجتماعی شدند.38mWilliam E. Ricks

تایسون فیوری در مقابل دیلیان وایت: شکور استیونسون، نجی هریس و سایرین به مبارزه قهرمانی سنگین وزن واکنش نشان دادند.

تایسون فیوری، قهرمان بوکس سنگین وزن، شنبه به رینگ بازگشت تا از عنوان WBC خود در برابر هموطن خود دیلیان وایت دفاع کند. بر اساس تحقیقات آمار و اطلاعات ESPN، این پنجمین بار در تاریخ سنگین وزن بود که یک مبارزه عنوان قهرمانی با دو بوکسور از انگلیس برگزار شد. این قهرمان در چهار دوره قبلی نیز کمربند خود را حفظ کرد.

این اولین باری بود که فیوری از سپتامبر 2019 با فردی غیر از دیونتای وایلدر مبارزه کرد. طول کشید بیش از 1500 روز تا او از این فرصت برخوردار شود. ورزشگاه ومبلی محل مبارزه بود، دومین باری که دو بوکسور انگلیسی در یک مسابقه قهرمانی در محل مسابقه حضور داشتند.

پیش از این اقدام، دواین “The Rock” جانسون کشتی گیر سابق دبلیو دبلیو ای در شبکه های اجتماعی برای هر دو مبارز آرزوی موفقیت کرد. فیوری، بوکسور سنگین وزن شماره 1 رنکینگ، وزن آن 264.8 پوند بود در جمعه. وایت که در رده ششم این بخش قرار دارد، با 253.25 پوند به میدان آمد.

مبارزه در شش راند سرگرم کننده بود، اما بیشتر از این پیش نرفت. فیوری در راند با یک آپرکات وایت را شکست داد. این سی و سومین برد دوران حرفه ای فیوری بود که دومین برد بدون باخت یک قهرمان سنگین وزن بریتانیایی بود. پس از آن، فیوری به نظر می رسد که این آخرین بازی حرفه ای او است.

“بعد از سه گانه وایلدر به همسرم قول دادم که چنین شود. سپس به من پیشنهاد شد که در ومبلی بجنگم. من آن را مدیون همه طرفداران در بریتانیا بودم. فکر می کنم همین است. این ممکن است پرده آخر برای کولی باشد. کینگ،” فیوری در مصاحبه پس از مبارزه گفت.

با این حال، مدت کوتاهی پس از آن اعلامیه، فیوری به یک مبارزه هیبریدی احتمالی با قهرمان سنگین وزن UFC اشاره کرد فرانسیس نگانو.

ستارگان ورزش در سراسر رسانه های اجتماعی نظرات خود را در مورد مبارزه قهرمانی پر اکشن ارائه کردند:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا