MMAورزش 3

صدور مجوز حضور بانوان با پوشش اسلامی در MMA

صدور مجوز حضور بانوان با پوشش اسلامی در MMA

فدراسیون جهانی MMA (ایمف)، جواز حضور بانوان با پوشش اسلامی را در مسابقات آسیایی و جهانی صادر کرد.

به گزارش “ورزش سه”، از چندی قبل با اعلام فدراسیون انجمن ورزش های رزمی رشته MMA در ایران شکل رسمی به خود گرفت و این رشته در بخش آماتوری در ایران شروع به کار کرد. حالا بعد از مدتی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی که در پی کسب مجوز حضور بانوان با پوشش اسلامی در این رشته بود، موفق به اخذ این جواز شده است. 
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی و رئیس انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) ایران، به همراه ایمان امیرمحمدی مدیر روابط بین الملل انجمن با «کریت برون» رئیس فدراسیون بین المللی MMA (ایمف) دیدار و ‌گفت‌وگو کرد.
بهتری با ابراز رضایت از رایزنی‌های انجام شده در این نشست، به بانوان علاقه‌مند به هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، خبری خوش داد و گفت: بعد از ماه‌ها تلاش و رایزنی‌های فراوان با مسئولین فدراسیون جهانی MMA و جلسه نهایی که با رئیس فدراسیون بین المللی MMA (ایمف) موفق شدیم جواز حضور بانوان در مسابقات آسیایی و جهانی با پوشش اسلامی را  بگیریم و همچنین میزبانی دوره بعد مسابقات MMA قهرمانی آسیا به ایران رسید. این مسابقات پس از کسب موافقت‌‌های لازم به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.
وی افزود: بر این اساس، طرح پوشش پیشنهادی انجمن MMA برای تایید نهایی به وزارت ورزش و فدراسیون ایمف ارسال خواهد شد تا بانوان علاقه‌مند به مبارزات رزمی ترکیبی بتوانند در مسابقات داخلی و خارجی شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا