مهرووشو

صدیقی: آماده برگزاری رویدادی تاریخی در ووشو هستیم

مرحله نخست رقابتهای حرفه ای ووشو با حضور ۳۲ نفر از بهترین های ایران به مدت دو روز در محل پل طبیعت تهران برگزار خواهد شد.

صدیقی: آماده برگزاری رویدادی تاریخی در ووشو هستیم

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون ووشو در ابتکاری خلاقانه در نظر دارد رقابتهای ووشو در بخش مبارزه یا همان ساندا را در سه مرحله تحت عنوان «مبارزه جنگجویان ووشو» و با حضور بهترین‌های ایران برگزار کند. ووشوکاران دعوت شده با مرحله نخست این مسابقات طی روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه به روی رینگ می‌روند.

رقابتهایی که در چهار وزن و با حضور ۳۲ ووشوکار در اراضی عباس آباد یا همان «پل طبیعت» برگزار می‌شود.

امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: همه تدابیر لازم را برای برگزاری این مسابقات در دستور کار قرار داده ایم. طی هماهنگی‌های انجام شده مسابقات در فضای باز «پل طبیعت» برگزار خواهد شد. کلیه ووشووکاران، داوران و عوامل برگزاری پس از تست کرونا در محل آکادمی ووشو قرنطینه خواهند شد. در محل برگزاری مسابقات نیز پروتکل‌های بهداشتی رعایت خواهد شد.

وی ادامه داد: این یک رویداد تاریخی در ورزش کشور خواهد بود که علاقمندان به ورزش و مردم عزیز می‌توانند از نزدیک و در یک فضای مناسب شاهد مبارزه برخی از بهترین‌های ووشو ایران و جهان باشند. تلاش همکاران من برگزاری مسابقاتی سطح بالاست تا بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

رئیس فدراسیون ووشو افزود: این رقابتها در سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله نخست و تحت عنوان دسته برتر روز ۲۸ تیرماه آغاز می‌شود و پس از پایان مرحله مقدمات سه شنبه ۲۹ تیرماه و در شب عید قربان نیز با برگزاری چهار مبارزه در بخش فینال، پرونده مسابقات بسته می‌شود.

صدیقی در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل اراضی عباس آباد گفت: بهترین‌های ساندای ایران به این مسابقات دعوت شده اند که برخی به دلیل آسیب دیدگی و دیگر شرایط خود انصراف داده اند. محسن محمد سیفی سرگروه تیم ملی شاخص ترین ووشوکاری است که در بین ۳۲ سانداکار برتر این مسابقات به روی رینگ می‌رود و امیدوارم مبارزات خوبی را از سوی ورزشکاران دعوت شده به نمایش دارید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا