مسابقات ufc

عجیب بودن! مبارزه Bellator پس از اینکه ضربه کم به TKO تبدیل شد به پایان می رسد

خطا نیست: مقدماتی Bellator 278 در TKO به پایان می رسد پس از اینکه جنگنده علامت تعظیم کم را نشان می دهد، اما پخش مجدد ضربه قانونی ظاهری را نشان می دهد.

هونولولو – فینال Bellator 278 مقدمات روز جمعه در مرکز Neal S. Blaisdell به شیوه ای عجیب و غریب به پایان رسید، زمانی که لیئوتو ماچیدا تحت الحمایه بود. وبر آلمیدا لگد زدن به حریف فابریسیو فرانکو.

در نگاه اول، واکنش فرانکو حاکی از یک ضربه ضعیف بود. داور بلافاصله تایم اوت را اعلام کرد و فرانکو روی بوم افتاد. با این حال، در حالی که او از شدت درد به خود می پیچید، پخش مجدد در میدان مسابقه چرخید. به نظر می رسید شلیک مورد بحث به قسمت بالای داخل ران اصابت کرده است – نه به کشاله ران.

فرانکو همچنان روی زمین می چرخید، زیرا داور مرتباً او را چک می کرد. اگرچه او بارها روی پاهای خود بلند شد، اما داور در نهایت او را قادر به ادامه کار تشخیص داد و مسابقه از بین رفت.

کمیسیون بوکس ایالت هاوایی اجازه استفاده از پخش فوری را می دهد و آن را در بازی قرار می دهد. پس از پخش مجدد، مقامات اعتصاب را قانونی دانستند – و از آنجایی که فرانکو نتوانست ادامه دهد، آلمیدا (5-1 MMA، 3-1 BMMA) توسط TKO برنده معرفی شد.

از طریق خواندن تصمیم نهایی، فرانکو (8-5 MMA، 0-1 BMMA) به نشان دادن علائم درد ادامه داد. او دهان خود را به بوم میخکوب کرد و اعضای تیمش به او کمک کردند تا از قفس خارج شود.

با این برد، آلمیدا پس از باخت در می 2021 به جانی سوتو، دوباره وارد ستون برد می شود. در همین حال، فرانکو خود را در یک مسابقه دو مبارزه می بیند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا