MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

لئون ادواردز درباره ادعای عثمان/مک گرگور سونن «اخبار جعلی» می خواند

لئون ادواردز درباره ادعای عثمان/مک گرگور سونن «اخبار جعلی» می خواند

لئون ادواردز ادعاهای Chael Sonnen مبنی بر اینکه به او پیشنهاد پول داده شده است را رد کرده است کانر مک گرگور مبارزه کردن کامارو عثمان بعد.

انتظار می‌رود که ادواردز با 10 مبارزه 10 مبارزه‌ای بدون شکست با این تیم روبرو شود UFC کامارو عثمان قهرمان وزن کم وزن بعداً در سال 2022. دانا وایت، رئیس UFC به او اطمینان داده است که او عنوان بعدی را با وزن 170 پوند خواهد گرفت.

اما این هفته پس از اینکه سونن در پادکست یوتیوب خود فاش کرد که شایعه ای شنیده است که به ادواردز کیف پولش و جایزه از UFC پیشنهاد شده است تا به مک گرگور اجازه دهد از خط بگذرد و با عثمان بجنگد، ابروها بالا رفت.

در یک پاسخ توییتر به یک استوری با توجه به ادعای سونن، به نظر می رسد که ادواردز از هر شانسی برای از دست دادن مک گرگور برای ضربه زدن به عنوان قهرمانی، جلوگیری می کند.

“[LAUGHS] ادواردز در توییتی نوشت.

مک گرگور مدعی شده است که قصد دارد با عثمان در بازگشت او به هشت ضلعی در اواخر امسال مبارزه کند. اشاره کرده است به حرکت به سمت وزن کم وزن و به نظر می رسد رقابت با وزن 155 پوند انجام شود.

راه طولانی برای ادواردز تا شات عنوان بوده است، که شامل یک سری لغو مبارزه و عدم رقابت در برابر آن می شود. بلال محمد به دلیل کوبیدن چشم علیرغم چالش ها، او اخیراً بر نیت دیاز و قهرمان سابق UFC رافائل دوس آنجوس پیروز شده است.

حذف UFC از ادواردز به نفع مک گرگور در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسید و به نظر می رسد که چیزی بیش از یک افسانه نبود.

نظر شما در مورد لئون ادواردز در مقابل کامارو عثمان چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا