MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

لوبوف دو چیز را فاش می کند که او را از بازنشستگی خارج می کند

لوبوف دو چیز را فاش می کند که او را از بازنشستگی خارج می کند

سابق UFC آرتم لوبوف، ستاره پر وزن و Bare Knuckle FC اعتراف کرد که دو سناریو وجود دارد که می تواند او را از بازنشستگی خارج کند.

لوبوف در طول 11 سال فعالیت خود در ورزش های رزمی حرفه ای به یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین نام ها تبدیل شد. چه از طریق سبک مبارزه او، ظاهر در جنگنده نهایی، یا اتصال به کانر مک گرگور و تیم SBC ایرلند، همه طرفداران “چکش روسیه” را می شناسند.

لوبوف پس از ترک هنرهای رزمی مختلط با رکورد 1-15-13، رزومه ای که شامل دو پیروزی در UFC است، پس از شکستش از مایکل جانسون در سال 2018، توجه خود را به بوکس بدون بند انگشت معطوف کرد.

پس از امضای یک قرارداد سودآور با BKFC، ستاره روسی با ترفیع در دو مبارزه ابتدایی خود پیروز شد، ابتدا در برابر جیسون نایت و سپس تنها دو ماه بعد مقابل قهرمان سابق بوکس پائولی مالیگناگی قرار گرفت.

اما پس از باخت های متوالی به نایت و دنیس برینچیک، که مورد دوم تحت پرچم تبلیغاتی ماهاتچ اف سی انجام شد، لوبوف نگاهی واقع بینانه به حرفه، آرزوها و مسئولیت های خود انداخت. او تصمیم گرفت در ژوئیه گذشته برای حرفه خود وقت بگذارد، یک هفته پس از آخرین حضورش در ورزش های رزمی.

لوبوف اعتراف کرد که راه بازگشت به عمل وجود دارد

پس از اعلام این خبر، بسیاری از افراد جامعه در مورد دوران به یاد ماندنی لوبوف در هنگام خداحافظی با یک ستون اصلی ورزش رزمی فکر کردند. در حالی که این بازیکن 35 ساله نمی بیند که تعهدش را زیر پا بگذارد و در دوران بازنشستگی و خارج از آن به سرعت بیفتد، اما برای طرفدارانی که آرزو دارند او را دوباره در صحنه بازی ببینند، امیدواری ایجاد کرده است.

در حین حضور اخیر در آریل هلوانی ساعت MMA، لوبوف دو سناریو ارائه داد که مشت های او را گره کرده و او را به قفس یا حلقه باز می گرداند. هر چند بعید به نظر می رسد، پاسخ مطمئناً امیدی را در دل هواداران وفادار او ایجاد می کند.

“من به خودم قول دادم، “آرتم، هر چه باشد به آنجا باز نخواهی گشت.” لعنتی حالا آن را به جای دیگری بساز، مهم نیست چه اتفاقی می افتد، مهم نیست چقدر می خواهی به آنجا برگردی. به آنجا برنگرد.

تنها دو راه وجود دارد که من به جنگ برگردم. دعوای توخوگوف (زبیرا) که بدون بازنشستگی می‌گذرد، برای من مهم نیست که بازنشسته باشم یا نه، من همیشه آن مبارزه را می‌خواهم، مهم نیست که چه باشد. “و اگر کسی بخواهد رویاهای من را محقق کند و به من هفت رقم پیشنهاد دهد، خوب، اوضاع را تغییر می دهد… هفت رقم می تواند به شما امکان دهد آینده مالی خود را برای خانواده تنظیم کنید، و این برای من چیز بزرگی است. البته. و همچنین درهای زیادی را باز کنید. من به این دلایل فکر می کنم که برگردم.”

لوبوف و توخوگوف قرار بود در اکتبر 2018 در UFC Fight Night 138 با هم برخورد کنند. این درگیری رقابت آتشین بین اردوگاه Khabib Nurmagoemdov و Conor McGregor را گسترش می داد.

با این حال، دو هفته قبل از UFC 229، گروه ها بودند پس از پیروزی حبیب در مقابل “بدنام” ایرلندی درگیر یک نزاع پس از مبارزه شد.. توخوگوف به شدت درگیر و حتی مشت زدن به مک گرگور بود. داغستانی از مبارزه خود با لوبوف حذف شد و به جای آن به مصاف جانسون رفت.

با توجه به دشمنی دو طرف چند سال پیش، جای تعجب نیست که لوبوف این کار را انجام دهد. هنوز هم حاضر است با وارد شدن به قفس با توخوگوف از هم تیمی سابق خود انتقام بگیرد.

در مورد دیگر سناریوی بازگشت، پول پول است، چه کسی می تواند او را مقصر بداند؟

آیا دوست دارید دوباره مبارزه آرتم لوبوف را ببینید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا