تسنیمکونگ فو

لیگ برتر کونگ‌فو|رئیس‌ فدراسیون: امسال تیم‌ ملی را به مسابقات برون‌مرزی و جهانی اعزام می‌کنیم گروه استان‌ها – رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشور از برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌ملی این رشته ورزشی و اعزام ورزشکاران به مسابقات برون‌مرزی و جهانی خبر داد. ۲۰ آبان ۱۴۰۰ – ۱۷:۴۵

لیگ برتر کونگ‌فو|رئیس‌ فدراسیون: امسال تیم‌ ملی را به مسابقات برون‌مرزی و جهانی اعزام می‌کنیم

لیگ برتر کونگ‌فو|رئیس‌ فدراسیون: امسال تیم‌ ملی را به مسابقات برون‌مرزی و جهانی اعزام می‌کنیم

گروه استان‌ها – رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشور از برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌ملی این رشته ورزشی و اعزام ورزشکاران به مسابقات برون‌مرزی و جهانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، رضا حیدری عصر امروز در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره مسابقات لیگ‌برتر کونگ‌فو باشگاه‌های کشور که با حضور مسئولان و ورزشکاران این رشته ورزشی در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار داشت: از دو سال گذشته هیچ مسابقه‌ای به خاطر شرایط کرونایی به صورت حضوری در سطح کشور برگزار نشده و این نخستین مسابقه است.

وی با بیان اینکه برای این دوره از مسابقات از سه ماه گذشته برنامه‌ریزی و رایزنی‌های مختلفی انجام شده است، گفت: بعد از این مسابقات لیگ، رقابت‌های قهرمانی کشور- انتخابی تیم‌ملی کونگ‌فو در بخش آزاد و نیمه آزاد در چهار رده سنی آقایان و بانوان در کشور برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشور تصریح کرد: نفرات منتخب تیم‌ملی در صورت مهیاشدن شرایط، به مسابقات برون‌مرزی اعزام‌خواهند شد.

وی افزود: همچنین سعی کرده که تیم‌ اول و دوم مسابقات این لیگ‌ برتر که از لحاظ فنی و اخلاقی برتر باشند،  نیز به مسابقات برون‌مرزی اعزام شوند.

حیدری از توسعه این رشته ورزشی خبر داد و بیان کرد: در گذشته تنها 30ثانیه از نتیجه این مسابقات در تلویزیون پخش می‌شد اما هم‌اکنون حداقل 5ساعت در شبکه استانی کردستان به‌صورت زنده پخش و تمام نگاه‌ها به ورزشکاران این رشته است که انتظار می‌رود همه ورزشکاران اخلاق را رعایت کنند.

وی اظهار کرد: پخش 5 ساعت زنده مسابقات این رشته ورزشی در مابین سایر رشته‌های ورزشی اتفاقی کم‌نظیر بوده که انتظار می‌رود شئونات اخلاقی رعایت شود.

رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشور عنوان کرد: امیدوارم نفرات منتخب مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم‌ملی در مسابقات جهانی پیش‌رو خوش بدرخشند.

انتهای پیام/481/ش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا