MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

ماسویدال بزرگترین نگرانی در مورد پتانسیل شان اومالی را نام می برد

ماسویدال بزرگترین نگرانی در مورد پتانسیل شان اومالی را نام می برد

UFC وزن کم وزن خورخه ماسویدال همه چیز در «شوگا شو» حضور ندارد، زیرا او در مورد پتانسیل شان اومالی تردیدهایی دارد.

O’Malley به آرامی شروع به دستیابی به شتاب واقعی در بخش وزنه های خفن کرده است زیرا اکنون به دنبال اضافه کردن مخالفان رتبه ای به رزومه خود است. این بازیکن 27 ساله در حال حاضر رتبه 13 را در رده بندی UFC در وزن سرپایی دارد و ده حریف برتر ممکن است در رتبه بعدی “Sugar” قرار گیرد.

این آمریکایی علیرغم اینکه اولین باخت حرفه ای خود را در اوایل دوران حرفه ای خود در UFC متحمل شده بود، همچنان یکی از پرطرفدارترین افراد بالقوه در UFC است. اومالی مات و مبهوت مانده بود UFC 252 زمانی که او برای اولین بار در دوران حرفه ای خود به عنوان یک محبوب مهم شکست خورد.

شان او مالی
شان اومالی (عکس: جف بوتاری/زوفا)

به نظر می رسد مارلون ورا برخی از ایرادات را در بازی بالقوه برجسته کرده است. ‘چیتو’ در آن شب به شدت پاهای اومالی را هدف قرار داد که منجر به پیروزی TKO برای ورا شد.

پای اومالی نیز در طول پیروزی او در UFC 222 بر آندره سوکامتث آسیب دید، با برانکارد آمدن ستاره در حال ظهور پس از آن مبارزه نیز، اگرچه او به اندازه کافی خوش شانس بود که در آن زمان پیروزی را به دست آورد.

با در نظر گرفتن این موارد، ماسویدال به این موضوع گفت پادکست IMPAULSIVE بهترین ویژگی‌های اومالی و همچنین شکست جنگنده در مبارزات بعدی.

ماسویدال گفت: “من فکر می کنم او ورزشکار خوبی است.” من او را وقتی دیدم که با چیتو ورا مبارزه کرد، پسر دیگری که خیلی دوستش دارم، دوست خوب من، او صدمه دید و بعد نتوانست درست ادامه دهد. بنابراین آیا او کمی شکننده است یا چیزی؟ شاید از نظر ذهنی نه، اما از نظر جسمی، آیا او مثل بقیه قوی نیست؟ این چیزی است که شما باید برای تعجب داشته باشید، درست است؟

«تا آنجایی که یک ورزشکار و استعداد دارد، بچه آن را دارد، مرد. او زمان بندی خوبی دارد، مسافت بسیار خوبی دارد، سرعت خوبی دارد و برای کلاس وزن بسیار عالی عمل می کند. یادم می‌آید وقتی برای اولین بار او را دیدم، فکر می‌کردم: «هیچ راهی وجود ندارد که این پسر 135 را بسازد». او از آنچه من می شنوم کار را آسان می کند. برای وزن بسیار زیاد.»

واضح است که ماسویدال از آنچه که اومالی به بخش وزنه‌های باطل می‌آورد تحت تأثیر قرار گرفته است. با این حال، او همچنین مطمئن نیست که آیا بدن اومالی قادر به مقاومت در برابر هیاهوها و پتانسیل‌هایی است که روی آن وجود دارد یا خیر.

آیا فکر می کنید شان اومالی “شکننده” است؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا