MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات one

مبارزه دمتریوس جانسون با قوانین خاص ترکیبی اکنون در 26 مارس

مبارزه دمتریوس جانسون با قوانین خاص ترکیبی اکنون در 26 مارس

دمتریوس جانسون قرار است زمانی که در 26 مارس، قهرمان موی تای Flyweight قهرمانی ONE، رودتانگ جیت‌موانگنون، به رقابت‌ها بازگردد، به شیوه‌ای بسیار جذاب.

مدیر عامل شرکت Chatri Sityodtong این مبارزه را در سال گذشته اعلام کرد ساعت MMA پس از اینکه کارت ONE X اصلی برنامه ریزی شده برای 5 دسامبر 2021 به تعویق افتاد.

مبارزه با قوانین خاص ترکیبی دارای راندهای متناوب بین موی تای و MMA خواهد بود. راند اول و سوم تحت قوانین موی تای و راندهای دوم و چهارم MMA خواهد بود. این یک آزمون بلند برای جانسون خواهد بود، زیرا Jitmuangnon در بیش از 300 مسابقه حرفه ای موی تای با مجموع 267 برد شرکت کرده است. قهرمان موی تای ONE در حال حاضر در 5 پیکار پیروز شده و از 2 آگوست 2019 این عنوان را در اختیار دارد.

اما چیزی که این مبارزه را جالب می کند این است که Jitmuangnon هرگز در MMA شرکت نکرده است، همانطور که جانسون هرگز در موی تای شرکت نکرده است. جانسون پس از باخت برای اولین بار در مسابقات ONE در آوریل به قهرمان وزن پرواز آدریانو موراس، جانسون به شرکت در مسابقه کیک بوکسینگ ابراز علاقه کردبنابراین، این اعلامیه مبارزه منحصر به فرد نباید غافلگیر کننده باشد.

همچنین برای این کارت اعلام شده است که آنجلا لی قهرمان وزن اتمی از عنوان خود در برابر Stamp Fairtex دفاع می کند که در چندین ورزش رزمی قهرمانی داشته است. این مسابقه به عنوان رویداد اصلی برای کارت خواهد بود. علاوه بر این، آدریانو مورائس در اولین دفاع از عنوان خود در وزن مگس پس از شکست دمتریوس جانسون در سال گذشته به مصاف یویا واکاماتسو خواهد رفت.

برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد این رویداد، از جمله اطلاعات پخش، با MMA News همراه باشید. همچنین، حتما پوشش ما از ONE X را در 26 مارس ببینید!

آیا از دیدن مسابقه قوانین ترکیبی بین دمتریوس جانسون و رودتانگ جیتموانگنون در 26 مارس هیجان زده هستید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا