تسنیمکونگ فو

مراسم اختتامیه لیگ‌های کونگ فو برگزار شد مراسم اختتامیه لیگ‌های فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی با حضور معاونان وزیر ورزش و جوانان در هتل المپیک برگزار شد. ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ – ۱۷:۳۷

مراسم اختتامیه لیگ‌های کونگ فو برگزار شد

مراسم اختتامیه لیگ‌های کونگ فو برگزار شد

مراسم اختتامیه لیگ‌های فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی با حضور معاونان وزیر ورزش و جوانان در هتل المپیک برگزار شد.

به گزارش رخبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی، فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی لیگ برتر مردان و بانوان امسال را به صورت مجازی در بخش ممای (اجرای تکنیک) برگزار کرد.

در بخش مردان 18 تیم و در بخش بانوان 17 تیم در این مسابقات شرکت داشتند.

مراسم اختتامیه لیگ‌های ممای مردان و بانوان صبح امروز با حضور عبدالحمید احمدی و مهین فرهادی‌زاد معاونان وزیر ورزش و جوانان در سالن هگمتانه هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این مراسم برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، از هر تیم برتر یک نماینده دعوت شده بود و فدراسیون کونگ فو به تیم‌های برتر در دو بخش مردان و بانوان همراه با فنی‌ترین ورزشکاران دو بخش جوایزی اهدا کرد.

ابتدای مراسم چند نفر از رزمی کاران فرم‌هایی را اجرا کردند و مستعان دبیر فدراسیون گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال جاری ارائه کرد. نصراله پریچهره رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن‌های فدراسیون های رزمی، علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی و علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی نیز به عنوان مهمان در این مراسم حضور داشتند.

در لیگ برتر امسال و در بخش مردان تیم‌های خراسان رضوی، زنجان و کونگ فو توآی همدان اول تا سوم شدند و تیم‌های کمیته پرتوآ، انجمن توآ و هیئت کونگ فو فارس عناوین اول تا سوم لیگ برتر بانوان را کسب کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا