MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

مربی: ولکانوفسکی یک شوت فوری سبک وزن را توجیه کرده است

مربی: ولکانوفسکی یک شوت فوری سبک وزن را توجیه کرده است

الکساندر ولکانوفسکیمربی نظر خود را در مورد صحبت ها ارائه کرده است UFC قهرمان پر وزن برای کسب عنوان سبک وزن در اواخر امسال.

در UFC 273، Volkanovski سلطنت و تسلط خود را در بخش 145 پوندی به قیمت زامبی کره ای بیشتر کرد. چان سونگ جونگ. این استرالیایی که قبلاً کمربند خود را با پیروزی بر مکس هالووی و برایان اورتگا حفظ کرده بود، سه دفاع متوالی و 21 پیروزی متوالی در MMA را با شکست وحشیانه یونگ در جکسونویل انجام داد.

بلافاصله پس از آخرین پیروزی او در پرداخت به ازای ویو، و در روزهای پس از آن، ولکانوفسکی تمایل خود را برای دستیابی به افتخار قهرمانی در دو بخش آشکار کرده است. مربی استرالیایی، جو لوپز، اکنون در مورد آرزوهای شاگرد خود صحبت کرده است.

مربی لوپز یک شوت Volkanovski LW را در پایان سال 2022 پیش بینی می کند

در حین مصاحبه با جان هیون کو از The AllStar در تایلند، جایی که ولکانوفسکی برای برگزاری سمیناری برای مبارزان مشتاق حضور دارد، لوپز به گام‌های بعدی احتمالی برای آنچه که قهرمان وزن پر بارها ادعا می‌کرد که سالی سه‌گانه برای او خواهد بود، پرداخت.

در حالی که لوپز از جاه طلبی های سبک وزن استرالیایی حمایت می کند، او انتظار دارد که “The Great” در تابستان امسال قبل از به چالش کشیدن طلا در وزن 155 پوندی، به یک دفاع غالب دیگر در وزن پر نیاز داشته باشد.

“هر شات عنوان خوب است، می دانید؟ چه UFC بخواهد این اتفاق بیفتد، فکر می‌کنم الکس احتمالاً قبل از آن باید دعوا کند و یک عملکرد عالی دیگر ارائه دهد.» “پس مطمئنم که روی کارت ها خواهد بود. و بله، دیدن آن عالی است. هر یک از آن دو (چارلز اولیویرا و جاستین گیتجه) حریفان بزرگی خواهند بود. اما بیایید ببینیم وقتی آنها دعوا می کنند چه اتفاقی می افتد.

“اگر الکس در پایان آگوست مبارزه کند، و این بچه ها با هم مبارزه کنند، فکر می کنم ماه آینده با هم مبارزه می کنند، شاید در اواخر سال آنها (ولکانوفسکی و اولیویرا/گاتجه) بتوانند (برای کمربند سبک وزن بجنگند) و ببینند چه اتفاقی می افتد. لوپز اضافه کرد.

اما علیرغم اینکه انتظار داشت مردش قبل از به چالش کشیدن پادشاه سبک وزن در اواخر سال جاری قفس را با 145 لیبر دیگر تقسیم کند، لوپز معتقد است که ولکانوفسکی قبلاً شکست فوری در مقام قهرمانی را توجیه کرده است.

این به من مربوط نیست، این به UFC بستگی دارد. اما، صادقانه بگویم، او به اندازه کافی (برای یک شوت عنوان سبک وزن) انجام داده است.”

در حالی که بسیاری به مکس هالووی اشاره کرده اند، که Volkanovski در ابتدا برای رویارویی با او در اوایل سال جاری رزرو شد، لوپز تایید کرد که “Blessed” به عنوان حریف احتمالی بعدی توسط UFC مطرح نشده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، مربی معتقد است که آرنولد آلن، کالوین کاتار، یایر رودریگز و جاش امت همگی شانس کسب مقام شماره یک مدعی را دارند اگر آنها بتوانند در ماه های آینده بردهای چشمگیری کسب کنند.

اگر یکی از آنها در ماه آگوست به رزومه انباشته شده Volkanovski اضافه شود، شاید یک سرمایه گذاری 155 پوندی برای پادشاه پر وزن خیلی عقب نباشد.

آیا با مربی جو لوپز موافق هستید؟ آیا الکساندر ولکانوفسکی به اندازه کافی کار کرده است که مستحق یک عنوان فوری در وزن سبک باشد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا