انجمن های رزمیفارس

مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ آذربایجان‌‌شرقی برگزار شد مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ استان آذربایجان‌شرقی در رده سنی نوجوانان و جوانان یادواره سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. ۱۳:۳۲ – ۱۴۰۰-۱۱-۹

مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ آذربایجان‌‌شرقی برگزار شد


مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ استان آذربایجان‌شرقی در رده سنی نوجوانان و جوانان یادواره سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ آذربایجان‌‌شرقی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ استان آذربایجان‌شرقی در رده سنی نوجوانان و جوانان یادواره سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی با نام جام پرچم به مدت ۲ روز طی روزهای ۷ و ۸ بهمن ماه برگزار شد.

این مسابقات با شرکت ۳۲ تیم از ۱۰ شهرستان با رقابت ۲۸۲ ورزشکار انجام گرفت که پس از ۲ روز رقابت تیم شهرستان تبریز توانست مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

نفرات اول و دوم به اردوی تیم استان دعوت شدند تا در مسابقات المپیاد که در اردیبهشت ماه سال بعد برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

در این مسابقات، علی‌اصغر اکبر وفا، مهدی علی‌وند و امیررضا رجب‌زاده به عنوان فنی‌ترین فایتر انتخاب شدند و عنوان بااخلاق‌ترین بازیکنان این دوره از مسابقات به سعید جهانگیری و محمدحسین رسولی اختصاص یافت.

انتهای پیام/60017/س


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا