تسنیمکونگ فو

مسیر جهانی‌شدنِ کونگ‌فوی ایران تسهیل شد گروه استان‌ها- دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی گفت: عضویت افتخاری فدراسیون کونگ‌فو در کمیته ملی المپیک مسیر ما را برای بین‌المللی‌تر و جهانی‌شدن این ورزش تسهیل کرده است. ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ – ۱۵:۴۰

مسیر جهانی‌شدنِ کونگ‌فوی ایران تسهیل شد

مسیر جهانی‌شدنِ کونگ‌فوی ایران تسهیل شد

گروه استان‌ها- دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی گفت: عضویت افتخاری فدراسیون کونگ‌فو در کمیته ملی المپیک مسیر ما را برای بین‌المللی‌تر و جهانی‌شدن این ورزش تسهیل کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  سنندج ، مهدی صداقت ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان که در اداره کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از افرادی که در سال‌های گذشته برای توسعه این رشته ورزشی نقش‌آفرینی کرده‌اند، اظهار داشت: برگزاری مجمع  عمومی و مجمع سالیانه فدراسیون جهان و مجمع آسیایی اتفاق خوب این هفته بود.

وی با عنوان اینکه عضویت افتخاری فدراسیون کونگ‌فو در کمیته ملی المپیک مسیر ما را برای بین‌المللی‌تر و جهانی‌شدن این ورزش تسهیل کرده است، افزود: پاشنه آشیل ورزش کونگ‌فو نسبت به سایر ورزش‌ها بحث عدم بین‌المللی بودن آن است که امیدواریم آهسته مسیر خود را به سمت بازی‌های داخل سالن، بازی‌های آسیایی و رقابت‌های بالاتر هموار کنیم و به نوعی باعث شکوفا شدن بازیکنان، مربیان و داوران کشور خواهد شد.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشور با تأکید بر اینکه باید ورزشکاران، نماینده مربیان، نماینده باشگاه‌ها، دانش‌آموزی، کارگری و همه اعضا به آینده این رشته ورزشی در استان کمک کنند، تصریح کرد: در فدراسیون برنامه‌محوری را در دستور کار خود قرار داده‌ایم، در یک ماه اخیر برنامه راهبردی 4ساله تدوین و بر اساس آن نقاط ضعف، قوت فرصت‌ها و تهدیدهای ورزش کونگ‌فو  شناسایی شده است، انتظار می‌رود که پس از ابلاغ همه هیئت‌های استانی برمبنای این برنامه‌ها فعالیت خود را پیش ببرند.

وی با عنوان اینکه باید به سمت مدیریت علمی حرکت کنیم، خاطر نشان کرد: برای بهبود وضعیت ورزش فقط رویکردهای تجربی مدیریتی به نوعی کافی نیست چراکه برای ارتقای سطح ورزش و اجرای برنامه‌ها، باید به سمت مدیریت علمی رفته و تک تک اعضای مجمع نقش اصلی خود را ایفا کنند.

صداقت با ذکر اینکه یکی از ارکان اصلی مجمع عمومی و اعضای مجمع، کمک و تعامل در تصمیم‌گیری‌ها به هیئت رئیسه است، گفت: نقش حضور اعضای مجمع فقط رأی دادن نیست و انتظار می‌رود که در کنار انتقادات صادقانه و سازنده نیز، به اعضای هیئت رئیسه کونگ‌فو کمک شود.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشور از تشکیل کمیته‌های کمک‌کننده به تسریع در اجرایی شدن امور فدراسیون خبر داد و یادآور شد: امیدواریم تکالیف ذاتی خود را به خوبی انجام دهیم و رئیس جدید هیئت کونگ‌فو کردستان نیز به ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان بخش آقایان و بانوان توجه ویژه داشته باشند تا جایگاه این رشته ورزشی بیش از پیش ارتقا یابد.

انتهای پیام/484/س

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا