مهرووشو

مقوله آموزش در ورزش جدی گرفته شود

زنجان-رئیس فدراسیون ووشو تاکید کرد: باید مقوله آموزش و به‌روزرسانی اطلاعات در ورزش جدی گرفته شود.

مقوله آموزش در ورزش جدی گرفته شود

به گزارش خبرنگار مهر، امیر صدیقی ظهر چهارشنبه در مجمع انتخابات هیئت ووشو استان زنجان که به دلیل شرایط قرمز کرونایی با نفرات محدود و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، با بیان اینکه ووشو ایران طی سالیان گذشته توانسته است به موفقیت‌های چشم‌گیری در عرصه‌های بین‌المللی دست یابد، گفت: این موفقیت‌ها امروز نیز باید تداوم داشته باشد.

وی یکی از راه‌های کسب موفقیت و تداوم این روند را اهتمام به مقوله آموزش عنوان کرد و افزود: زنجان یکی از استان‌هایی است که از دیرباز تا به امروز توانسته است به موفقیت‌های چشم‌گیری در رشته ووشو دست یابد، به همین خاطر انتظار داریم این موفقیت‌ها توسط تیم جدید نیز تداوم داشته باشد.

صدیقی با تاکید بر اینکه انتظارات امروز از ووشو زنجان بالا بوده و تیم جدید باید بتواند راهی را که امروز در ووشو زنجان به موفقیت ختم شده است را طی کند، تصریح کرد: موفقیت‌هایی که ووشو زنجان تا به امروز به دست آورده چشم‌گیر بوده و انتظار ما از تیم جدید نیز تداوم راهی است که ووشو زنجان تا به امروز طی کرده است.

رئیس فدراسیون ووشو با یادآوری اینکه عرصه ورزش به دلیل شرایط کرونایی دوران سختی را در حال سپری کردن است، ادامه داد: با وجود همه این شرایط، فدراسیون ووشو دست از تلاش نکشیده و برنامه‌های توسعه‌ای خود را به جد دنبال می‌کند که یکی از این برنامه‌ها حضور موفق در رقابت‌های جوانان آسیا است.

صدیقی با تاکید بر اهمیت دانش‌افزایی در امر ورزش خاطرنشان کرد: اگر به دنبال تداوم موفقیت‌ها هستیم، همواره باید نسبت به مقوله دانش‌افزایی و نیز به‌روزرسانی دانش مربیان و داوران خود اقدام کنیم؛ چرا که موفقیت در عرصه‌های بین‌المللی نیاز مبرم به برخورداری از دانش روز دارد و خوشبختانه ووشو توانسته است در طول سال‌های اخیر به این مهم دست یابد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا