مسابقات one

“من آماده رومبل هستم” – موانگ تای برای بازگشت آماده شد تا با لیام هریسون شوت کند.

“من آماده رومبل هستم” – موانگ تای برای بازگشت آماده شد تا با لیام هریسون شوت کند.

“زامبی آرنج” Muangthai PK.Saenchai آتش خود را پیدا کرده است، و او آماده ارائه یک عملکرد تعیین کننده حرفه ای است.

این جمعه، 22 آوریل، دینام برجسته تایلندی پا به پا با اسلاگر بریتانیایی خواهد رفت. لیام “هیتمن” هریسون در یک مسابقه موی تای وزن بانمک در ONE 156: ارسل در مقابل سادیکوویچ در سنگاپور، و او مصمم است که عملکرد بی عیب و نقص خود را در ONE Championship حفظ کند.

این یک مبارزه مهم برای من است زیرا این اولین مبارزه در صحنه جهانی پس از غیبت من است، بنابراین می خواهم در بازگشت به دایره بهترین عملکردم را نشان دهم.

موانگ تای به onefc.com گفت

موانگتای همانطور که اعتماد به نفس دارد اعتراف می کند که دو سال گذشته سخت بوده است.

همه‌گیری کووید-19، همراه با محدودیت‌های شدید در تایلند، «زامبی آرنج» را مجبور کرد که دکمه مکث حرفه‌ای خود را در 24 ماه گذشته بزند. در واقع، بسیاری از طرفداران فکر می کردند که او برای همیشه بازنشسته شده است.

با این حال، کهنه سرباز تایلندی از زمان دوری از رقابت به عنوان فرصتی برای تجدید قوا و کشف دوباره فرم خود استفاده کرد و احساس می کند که در زمان های نامشخص شکوفا شده است.

جدا از بحران کووید-19، بعد از دعواهای زیادی که قبلا انجام دادم، احساس خستگی و خستگی می کردم. می دونی، سبک من تهاجمی است. قدرت و انرژی زیادی از دست دادم و زمانی برای بهبودی نداشتم. بنابراین فکر کردم فرصت خوبی است که استراحتی طولانی برای استراحت و ریکاوری داشته باشم.

اکنون، وضعیت موی تای [has gotten] بهتر است، پس من می خواهم برگردم، و رئیسم از من می خواهد که به رینگ بازگردم. او به من گفت که برای هر اتفاقی باید خودم را آماده کنم و در زمان استراحت مرتب تمرین کنم. و الان وضعیت بدنم خوب است و شرایط مساعد است. زمان بازگشت من است. من آماده غر زدن هستم.»

موانگ تای به onefc.com گفت

موانگ‌های اعتراف کرد که لیام هریسون کار آسانی نخواهد بود

Muangthai PK.Saenchai در حرفه خود فوق العاده بوده است. قهرمان سابق موی تای جهان دارای رکورد کلی 200-42-4 است و در لیگ برتر ONE Championship 3-0 است. ONE Super Series.

با وجود آن، «زامبی آرنج» می‌داند که لیام هریسون سخت‌ترین حریفی است که در این ترفیع با آن روبرو شده است.

موانگ تای گفت:

بر اساس تحقیقات من، نقاط قوت او ضربات پا و مشت‌های ترکیبی است. اما من متوجه شده ام که او از آرنج می ترسد. او همیشه وقتی با آرنج برخورد می کند شگفت زده می شود.»

این بازیکن 28 ساله تایلندی به دلیل ناک اوت های دیدنی آرنج خود نامی برای خود دست و پا کرد و از این اندام در پیروزی بر بازیکنانی مانند پانیکوس یوسف، کنتا یامادا و رقیب سابق عنوان جهانی ONE، بریس دلوال استفاده کرد.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، موانگ‌های «هیتمن» را با تکنیک امضای خود متوقف می‌کند تا چهارمین پیروزی خود را در ONE Super Series کسب کند.

اگر او تصمیم بگیرد با من معامله کند و اگر از دست ندهم، ممکن است فرصتی داشته باشم که او را ناک اوت کنم. از ویدیوهایش نقطه ضعفی دارد که نمی توان آن را فاش کرد. من برای برخورد با او از طرق مختلف آماده خواهم شد.

“اگر او با من پا به پا شود، ممکن است این شانس را داشته باشم که او را با آرنجم تمام کنم.”

موانگ تای به onefc.com گفت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا