بوکس حرفه ای

“من هرگز برنخواهم گشت”: آخرین رقص تایسون فیوری؟ تایسون فیوری پادشاه سنگین وزن ها است که باندی از مبارزات بالقوه بزرگی است که می تواند جلوتر از او باشد. آیا او واقعاً کنار خواهد رفت؟ 11mMark KriegelBradley Collyer/PA Images by Getty Images

“من هرگز برنخواهم گشت”: آخرین رقص تایسون فیوری؟

مورکامب، بریتانیا – حتی در کودکی، تایسون فیوری هرگز شغلی غیر از شغل فعلی خود را تصور نمی کرد: قهرمان سنگین وزن جهان. در طرز تفکر شگفت‌انگیز و باشکوه او – چیزی که برای یک قهرمان سنگین وزن واقعی لازم است، یعنی مبارزی که اسطوره‌شناسی و بازاریابی برای او یکی هستند – این سرنوشت بود، شاید پیش‌گویی، و بدون تردید اراده خدا. اما اکنون که او به‌عنوان یک مبارز و جذاب به‌طور کامل در دوران اوج خود قرار دارد – 94000 بلیت فروخته شد، اکثراً در عرض چند ساعت، برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش مقابل دیلیان وایت این شنبه در ورزشگاه ومبلی – فیوری قول بازنشستگی می‌دهد.

او به من گفت: «بعد از این دعوا دارم می روم. “بسیاری از مردم من را باور نمی کنند. من دیدم که پدرم یک روز دیگر مصاحبه ای انجام دادم، “او نمی رود. او نمی تواند بدون بوکس زندگی کند.” اما اینجاست که همه آنها GK بزرگ را دست کم می گیرند [for Gypsy King]من می توانم بدون بوکس زندگی کنم.”

بیا

فیوری که هنوز 32 سال سن دارد، می گوید: “من دو بار قهرمان سنگین وزن جهان هستم.” خیلی کار خوبی کرد…”

آره ولی…

“به افراد زیادی کمک کرد.”

اما چه چیزی در دوران بازنشستگی می تواند آن نفس سنگین وزن را تغذیه کند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا