مهرووشو

موفقیت‌های ووشوی زنجان تداوم داشته باشد

زنجان-مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: موفقیت‌هایی که ووشو زنجان تا به امروز به دست آورده است باید تداوم داشته باشد.

موفقیت‌های ووشوی زنجان تداوم داشته باشد

به گزارش خبرنگار مهر، علی خلیلی ظهر چهارشنبه در مجمع انتخابات هیئت ووشو استان که با حضور رئیس فدراسیون ووشو در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه ووشو یکی از رشته‌های ورزشی موفق در استان به شمار می‌رود، گفت: از این رو انتظار ما از تیم جدید هیئت ووشو این است که موفقیت‌های گذشته تداوم یابد.

وی، با بیان اینکه موفقیت‌های ووشو زنجان انتظارات را از جامعه ورزشی بالا برده است، افزود: کارنامه درخشان ووشو از زمان شکل‌گیری در استان زنجان بیانگر آن است که تیم جدید باید از تجربیات تیم گذشته هیئت استفاده کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه ووشو یکی از رشته‌هایی است که همواره موضوع مهم استعدادیابی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است، تصریح کرد: نمونه بارز این موفقیت‌ها که در سایه توجه به موضوع استعدادیابی به دست آمده، کسب مدال‌های رنگارنگ در رقابت‌های رده‌های سنی کشوری و تیم‌ملی بوده است.

خلیلی با اشاره به اینکه نباید به موفقیت‌هایی که به صورت مقطعی در عرصه ورزش به دست می‌آید، دلخوش کنیم، ادامه داد: ووشو یکی از رشته‌هایی است که ثابت کرد می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق و اهتمام به موضوع استعدادیابی، موفقیت‌هایی کسب کرد که سال‌های متمادی تداوم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان به یکی از موضوعات و دغدغه‌های امروز عرصه ورزش یعنی استخدام قهرمانان ورزشی در دستگاه‌های مختلف گریزی زد و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به استخدام قهرمانان ورزشی اقدام کرده و این‌گونه تصور نکنند که با این اقدام، سهمیه استخدامی آن‌ها کاسته خواهد شد.

گفتنی است، در مجمع انتخابات هیئت ووشو استان زنجان علی الماسی با کسب ۱۲ رأی از ۱۷ رأی مأخوذه به عنوان رئیس جدید این هیئت انتخاب شد. پیش از این رامین موحدنیا به مدت ۱۶ سال ریاست هیئت ووشو استان زنجان را عهده‌دار بود.

این جلسه که به دلیل شرایط قرمز کرونایی زنجان با نفرات محدود و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا