مسابقات one

“می‌بینیم چه کسی بعدی من است” – جاشوا پاسیو هیجان‌زده برای بروکز در برابر حذف کننده عنوان جهانی Masunyane

“می‌بینیم چه کسی بعدی من است” – جاشوا پاسیو هیجان‌زده برای بروکز در برابر حذف کننده عنوان جهانی Masunyane

رقیب بعدی برای جاشوا پاسیوعنوان جهانی ONE Strawweight احتمالاً در کارت اصلی تعیین خواهد شد یک: ارسل در مقابل سادیکوویچ.

در روز جمعه، 22 آوریل، رقیب شماره 1 بوكانگ ماسونیان با رتبه 2 روبرو خواهد شد جرد بروکس در مسابقه MMA که ثابت می کند چه کسی سزاوار رقابت برای کمربند طلایی “The Passion” است.

پادشاه حاکم از تیم Lakay اذعان می کند که هر دو ورزشکار رزمی کاران فوق العاده ای هستند، و درست مانند طرفداران در سراسر جهان، او نمی تواند صبر کند تا ببیند اوضاع چگونه پیش می رود.

پاسیو گفت:

“البته، من هیجان زده هستم. ما می دانیم که این ورزشکاران چقدر انفجاری هستند. هر دوی آنها از پیشینه کشتی می آیند، بنابراین دیدن این که چگونه این اتفاق رخ خواهد داد، هیجان انگیز است. حالا خواهیم دید چه کسی بعدی من است.»

با توجه به موقعیت او در بالای دسته وزن کاه، “شور” چشمانش را به هر رقیب بالقوه ای که از طریق رتبه ها صعود می کند نگاه می کند.

و وقتی نوبت به حذفی بعدی عنوان جهانی می شود، او راهی برای پیروزی برای هر مدعی در استادیوم سرپوشیده سنگاپور می بیند.

فیلیپینی گفت:

«لیتو [Adiwang] حس می‌کردم که بروکس در دومی کم می‌کند [of their bout, which Brooks won by submission]. برای من، اگر بوکانگ در دور اول طوفان را پشت سر بگذارد، در موقعیت خوبی قرار خواهد گرفت. من نمی گویم بروکس گاز می گیرد زیرا او همیشه به خوبی آماده است، اما احساس می کنم بوکانگ می تواند دور دوم و سوم را کنترل کند.

“[For Brooks]، فقط فشار را از دور یک تا سه حفظ کنید – اساساً همان تاکتیکی که او در مقابل انجام داد [#4 contender Hiroba] مینووا یکی از مزایای بروکس تجربه اوست. او برای طولانی ترین زمان در سطح بالا رقابت می کند. بوكانگ نيز در سطح بالايي است، اما تجربه بروكس در رقابت طولاني مدت در آنجا برتري اوست.

جاشوا پاسیو در نبرد علیه بوكانگ ماسونیانه از جرد بروكس حمایت كرد

در حالی که جاشوا پاسیو، قهرمان جهانی ONE Srawweight انتظار دارد یک رقابت سخت و فشرده بین رقیب شماره 2 جارد بروکس و بوکانگ ماسونیان رتبه اول رده بندی شود، او در رویارویی موردانتظار آنها یک مورد علاقه جزئی را می بیند.

پاسیو فکر می کند که “خدای میمون” – که رکورد 18-2 در دوران حرفه ای خود را در مقایسه با امتیاز 8-0 ماسونیان دارد – در 22 آوریل پیروز خواهد شد، به خصوص پس از تماشای بازی های او مقابل هیروبا مینووا و لیتو آدیوانگ.

این جوان 26 ساله گفت:

برای من، بروکس تاثیرگذارتر بوده است. او با دو مدعی برتر پنج تیم روبرو شد و آنها را شکست داد، اما من این واقعیت را نادیده نمی‌گیرم که بوکانگ شکست خورد. رنه [Catalan] زمانی که او هنوز در رنکینگ بود و به سرعت او را ناک اوت کرد.

“این سخت است، اما من به تجربه بروکس نگاه می کنم، و با توجه به اینکه این فقط یک بازی سه راندی است، بیشتر به دلیل این تجربه، با تصمیم خود کنار بروکس هستم.

هر دو نفر فوق‌العاده هستند و این توانایی را دارند که هر کسی را به پایان برسانند، اما من فکر می‌کنم که این یکی به یک تصمیم می‌رود. آنها از یک پیشینه می آیند و من انتظار دارم که این یک کار در بخش کشتی باشد.”

“شور” مشکلی برای صحبت کردن با هر دو مدعی اصلی ندارد، اما وقتی زمان دوئل فرا می رسد، از موضع خود عقب نشینی نمی کند.

و در حالی که ماسونیان و بروکس هر دو اعلام کرده‌اند که پیروزی در هفته آینده باعث تثبیت آنها خواهد شد بهترین جنگنده لشکر – از جمله پاسیو – قهرمان جهان می خواهد به آنها یادآوری کند که تصادفی به اوج نرسیده است.

او اضافه کرد:

اگر اکنون با بروکس روبرو شوم، او یکی از سخت ترین مبارزات من خواهد بود. اما من به دلیلی قهرمان هستم. اگر می خواهند کمربند را بگیرند، پیاده روی در پارک نیست. من برای این کار سختی کشیده‌ام، تیم من برای این کار سخت کار کرده است، بنابراین نمی‌خواهم این موضوع را به راحتی کنار بگذارم.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا