جودو

میراسماعیلی از پایان تعلیق جودو ایران خبر داد

میراسماعیلی از پایان تعلیق جودو ایران خبر داد

میراسماعیلی از پایان تعلیق جودو ایران خبر داد

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون جودو، پایان تعلیق چهار ساله جودو ایران را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون جودو، امروز‌ دوشنبه در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک به ریاست “مریم کاظمی‌پور” معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و با حضور آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون، سایر مسئولان فدراسیون، آرش فرهادیان‌ مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌ها و‌ اعضای مجمع برگزار شد.

میراسماعیلی در ابتدای مجمع، انتخاب کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش‌ و جوانان را تبریک گفت و سپس خبر رسمی پایان تعلیق جودوی ایران را اعلام کرد.

وی در ادامه گفت: چهار سال بسیار سخت و زجرآور داشتیم‌ و اکنون سرمان را بالا می‌گیریم که پای اعتقاد و ارزش‌هایمان‌ ماندیم‌ و سعی کردیم‌ جودو ایران را زنده نگه داریم. وقتی مقام معظم رهبری در سخنرانی خود از فدراسیون و بچه های جودو یاد کرد، خستگی ما از بین رفت.

میراسماعیلی بیان کرد: امروز‌ سه جودوکار مرد و مریم بربط در بانوان راهی هانگژو می‌شوند که نشان از تلاش‌های ما در چهار سال تعلیق دارد. تمامی افرادی که من را در‌ این چهار سال اذیت کرده و با آبرویم‌ بازی کردند را می‌بخشم، چراکه از امروز تعلیق تمام شده و‌ برنامه‌ها‌ را با قدرت بیشتری دنبال می‌کنیم. امروز جودوی جهان به جودوی ایران سلام کرد و با افتخار می‌گویم‌ برای ایران عزیز ایثار کردیم.

وی گفت: به جودوکاران اعزامی به هانگژو می‌گویم‌ جدا از هر نتیجه‌ایی‌ شما برای ما عزیز هستید و می‌دانم‌ با تمام قدرت به میدان می‌روید.

پایان پیام/


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا