مسابقات ufc

نتایج Bellator 279: Cyborg در نبرد در مقابل بازی Blencowe پیروز شد

نتایج Bellator 279: کریس سایبورگ پس از پیروزی در نبرد با آرلین بلنکو، عنوان قهرمانی خود را حفظ کرد.

هونولولو – مثل اولین باری که جنگیدند، کریس سایبورگ شکست داد آرلین بلنکو.

با این حال، بر خلاف اولین باری که آنها جنگیدند، بلنکو (15-9 MMA، 8-5 BMA) در هر پنج راند مقابل سایبورگ (26-2 MMA، 5-0 BMMA) رفت – و لحظات خود را، مهم نیست که چقدر کوتاه بود، داشت. اما در نهایت، سایبورگ با تصمیم اتفاق آرا (49-45، 49-45، 49-45) بلنکو را شکست داد تا چهارمین دفاع خود از عنوان قهرمانی وزن پر زنان Bellator را انجام دهد.

در دور اول، سایبورگ قدرت خود را زود به نمایش گذاشت. اما بر خلاف مبارزه اول، بلنکو با کمال میل ایستاد و با قهرمان معامله کرد. با این حال، سایبورگ او را وادار به پرداخت پول کرد، زیرا او با یک مشت بزرگ، بلنکوو را صاف کرد و این بازیکن استرالیایی را به روی بوم فرستاد.

سایبورگ هجوم آورد، اما تلاش او در پایان متوقف شد، زمانی که او با زانویی که داور جیسون هرتزوگ آن را غیرقانونی تلقی کرد، بلنکوو را خطا کرد. پس از یک تایم اوت کوتاه و هشدار، هرتزوگ یک نقطه به سایبورگ متصل کرد و عمل از سر گرفته شد.

راند 2 دیوانه وار با مشت های بزرگ سایبورگ شروع شد. Blencowe مبارزه را به Cyborg در زمان هایی که او ضربه بزرگی به اینجا و آنجا وارد می کرد. بلنکو، خون آلود، به مبادلات بی باک جیبی خود ادامه داد.

در اواسط راند 3، بزرگ‌ترین لحظه بلنکوو زمانی فرا رسید که سایبورگ را با یک مشت محکم به زانو انداخت. سایبورگ لبخندی زد و به تعقیب او ادامه داد. داخل ران بلنکو به دلیل ترکیب خون، عرق و تورم ناشی از ضربات پای سایبورگ تغییر رنگ داده بود.

این اکشن در راند چهارم با یک سوپلکس بزرگ سایبورگ به تشک رسید. سایبورگ از کنترل جانبی برای موقعیت صلیبی کار کرد، اما بلنکو به سرعت بالا آمد. تبادلات بیشتری از سوی هر دو زن انجام شد تا اینکه بوق راند 4 به صدا درآمد.

دور پنجم بیشتر سایبورگ بود، اما بلنکو چندین بار او را به جلو فراخواند. بلنکو که از معامله نمی ترسید، سخت ترین ضربات خود را به ثمر رساند. سایبورگ یک بار دیگر فقط خندید. با به صدا درآمدن زنگ پایانی، جمعیت به موز رفت. سایبورگ بعداً پیروز اعلام شد.

اولین مبارزه بین Cyborg و Blencowe در Bellator 249 در اکتبر 2020 انجام شد. در آن رویداد، Cyborg Blencowe را ارسال کرد در دور دوم برای اولین ارسال شغلی خود.

با این برد، Cyborg به سلطنت خود به عنوان قهرمان وزن پر زنان Bellator ادامه می دهد. از دیگر دفاع‌های عنوانی که از زمانی که جولیا باد را برای کسب عنوان قهرمانی شکست داد، می‌توان به Sinead Kavanagh و Leslie Smith اشاره کرد. در مورد Blencowe، باخت، زنجیره پیروزی دو مبارزه را که پس از شکست اصلی او در Cyborg انجام شد، قطع می‌کند.

نتایج کامل Bellator 279 عبارتند از:

  • دفاع بابی کینگ کیئونی دیگز از طریق تصمیم تقسیم (29-28، 28-29، 30-27)
  • دایانا سیلوا دف. جانای هاردینگ با تصمیم متفق القول (30-27، 30-27، 30-27)
  • جاستین گونزالس دفاع کرد. کای کاماکا از طریق تقسیم تصمیم (28-29، 30-27، 29-28)
  • لنس گیبسون جونیور دف. ناینوآ دانگ با تصمیم متفق القول (30-26، 30-25، 30-25)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا