مسابقات ufc

نتایج Bellator 279: Stots KOs Archuleta کمربند را برد

نتایج Bellator 279: Raufeon Stots خوان آرچولتا را با ضربه سر و مشت ناک اوت کرد و عنوان موقت را به دست آورد.

هونولولو – راوفئون استاتس یکی دیگر برای حلقه برجسته – و یک کمربند طلایی نیز دارد.

در رویداد اصلی Bellator 279، استاتس (18-1 MMA، 6-0 BMMA) قهرمان سابق را شکست داد. خوان آرچولتا (25-4 MMA، 7-3 BMMA) با ناک اوت 16 ثانیه در راند 3 برای کسب عنوان موقت وزن باطل و حرکت در جایزه بزرگ ارتقاء. این رویداد روز شنبه در مرکز Neal S. Blaisdell برگزار شد.

تا زمان مبادله نهایی، مبارزه یک امر نسبتاً سنگین بود. آرچولتا قبل از اینکه استاتس یکی از گل های خود را بدست آورد، زودتر گل زد. راند دوم عمدتاً قابل توجه بود و با کنترل قفس توسط Archuleta برای بسته شدن قاب به پایان رسید.

در راند سوم، استاتز تمام معنی دو را پاک کرد، زمانی که یک ضربه بلند پرتاب کرد که آرچولتا را در سراسر جمجمه شکست. شات قطع شد و آرچولتا را که نتوانست بهبودی خود را بهبود بخشد، قطع کرد زیرا با مشت های وحشیانه بعدی مواجه شد.

با این برد، استاتس همچنین به نیمه نهایی مسابقات صعود می کند و در آنجا با برنده مسابقه Bellator 282 بین لئاندرو هیگو و دنی ساباتلو که برای 24 ژوئن برنامه ریزی شده است، روبرو خواهد شد.

عنوان موقت پس از اینکه سرجیو پتیس، دارنده عنوان بلامنازع، در تمرین دچار آسیب دیدگی زانو شد و او را از مسابقات حذف کرد، اجرا شد.

نتایج به‌روز Bellator 279 شامل موارد زیر است:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا