مسابقات ufc

نتایج UFC پاریس: Insane Gane vs Tuivasa در KO به پایان رسید، سقف آکور آرنا را خراب کرد.

نتایج UFC Fight Night 209: سیریل گان با ناک اوت وحشیانه بازی Tai Tuivasa از آتش سوزی پر از هیاهو استفاده کرد.

پاریس – سیریل گان وقتی او این کار را به پایان رساند، آن را برای فرانسه پاکسازی کرد تای تویواسا در یک انبار سوزان سنگین وزن تمام دوران که اولین کارت UFC در فرانسه بود.

در UFC Fight Night 209، گان (11-1 MMA, 8-1 UFC) یک Tuivasa بسیار سخت را کنار بگذارید (15-4 MMA، 8-4 UFC) با اعتصابات در ساعت 4:23 از دور 3 – بسیار باعث خوشحالی جمعیت کشور خود شد.

دور اول با وجود صدای بلند سرود ملی فرانسه که توسط هواداران حاضر خوانده شد ترسو بود. هر دو مرد روی ضربات پا سنگین بودند. گان همانطور که خیلی ها انتظار داشتند از حرکات پا زیادی استفاده کرد. او در حالی که تویواسا به آرامی به جلو حرکت می کرد، دور قفس پرید و تمایلی به هدر دادن انرژی نداشت.

با این حال، اوضاع در راند 2 منفجر شد. پس از اینکه او با ضربه گان باز شد، تویواسا قهرمان موقت سنگین وزن سابق UFC را رها کرد و به او حمله کرد. عکس‌های بعدی نگاهی انداختند، اما وقتی گان با یک سری شوت‌های بدن مقابله کرد، جدول به سرعت تغییر کرد. زانوها، مشت‌ها و لگدها باعث شد تويواسا خم شود. دو جنگنده به طرز وحشیانه‌ای تاب می‌خوردند و هر دو ساعت دیگری را در حالی که به جلو و عقب می‌رفتند حرکت می‌کردند.

جمعیت فرانسوی که از قبل کر می‌کردند، به نوعی در طول نبرد و تلمبه‌های متعاقب آن از سوی جنگنده‌ها صدای بلندتری پیدا کردند. در راند 3، اوضاع یک بار دیگر کمی وحشی شد. با مجروح شدن شدید تویواسا به دلیل انباشته شدن شلیک های بدن، گان سر را هدف قرار داد. دست راست تویواسا را ​​متحیر کرد که به پهلو برگشت. یک سری قلاب روی بوم استرالیایی بزرگ پوشانده شد.

تویواسا در مسیر پایین چند شوت خورد که گان روی او افتاد – و مارک گدارد داور روی گان. Accor Arena در پاسخ یک دسی بل جدید زد.

گان پس از برد در قفس به مایکل بیسپینگ گفت: “بدون حرف، هیچ حرفی، برادر.” «فقط به آن گوش کن. هیچ کس روی کره زمین از طرفداران فرانسه چنین انتظاری نداشت برادر. اما به این نگاه کن من از این بابت خیلی خوشحالم، برادر.»

تصویر عنوان فوری دسته سنگین وزن UFC با قهرمان فرانسیس نگانو در مراحل پایانی بهبودی آسیب دیدگی نامشخص است. مدیریت CAA نگانو ادعا کرده است که قرارداد تبلیغاتی او در ژانویه به پایان می رسد (به ترتیب ESPN).

از دیگر افراد حاضر در گفتگوی عنوان می توان به قهرمان سابق سبک وزن، جون جونز، اشاره کرد که با انتقال به سنگین وزن، به دلیل اختلافات قراردادی، سه سال از بازی دور می شود. هر دو طرف اشاره کرده اند جونز آماده رقابت مجدد است، اما چیزی رزرو نشده است.

در همین حال، استیپ میوسیچ، قهرمان اسبق سنگین وزن UFC از آن زمان تاکنون در مسابقات شرکت نکرده است به شدت ناک اوت کرد توسط Ngannou در UFC 260 در مارس 2021. میوسیچ و همسرش ماه ها بعد صاحب فرزند شدند و از آن زمان دیگر نجنگیده است.

گان، 32 ساله، پس از تنها باخت حرفه ای خود در MMA تا به امروز باز می گردد. در UFC 270 در ژانویه، او بود شکست توسط شریک آموزشی سابق و فرانسیس نگانو قهرمان فعلی سنگین وزن UFC با تصمیمی متفق القول.

Tuivasa، 29 ساله، برای اولین بار از اکتبر 2019 وارد ستون باخت می شود. در یک چرخش بزرگ، Tuivasa قبل از UFC Fight Night 209 پنج برد کسب کرد – یک رشته به طور ناگهانی به پایان رسید.

به روز نتایج UFC Fight Night 209 عبارتند از:

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت، به مرکز رویداد MMA Junkie مراجعه کنید UFC Fight Night 209.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا