مسابقات ufc

نتایج UFC FN 205: آندراد به شکلی تاریخی به لیموها ضربه می زند

نتایج UFC Fight Night 205: جسیکا آندراد با اولین مثلث بازوی ایستاده در تاریخ UFC به آماندا لموس ضربه می زند.

جسیکا آندراد تاریخ را ساخته است.

قهرمان اسبق وزن کاه اولین برد در تاریخ UFC را به نام چوک مثلثی بازو ایستاده به دست آورد و نامزد برتر را معرفی کرد. آماندا لموس در رویداد اصلی شنبه UFC Fight Night 205 در لاس وگاس. توقف رسمی در ساعت 3:13 دور اول رخ داد.

آندراده در مبارزه‌ای که شروع به گرم شدن کرده بود، به سرعت از Lemos کار کرد.

لموس (11-2-1 MMA، 5-2 UFC) در حالی که مبارزه ادامه داشت عملکرد خوبی داشت. او فاصله خوبی با آندراده بسیار قدرتمندتر (23-9 MMA، 14-7 UFC) حفظ کرد و ضربه های محکمی به پا می زد که به نظر می رسید آندراد را مهار می کرد. با این حال، در یک تقلا سریع، آندراده توانست گردن و بازوی چپ لموس را بگیرد و در موقعیت مثلث بازو گیر کند.

از آنجا، آندراده فشار محکم و دائمی را حفظ کرد. لموس سعی کرد خونسردی خود را حفظ کند و با آن مبارزه کند، اما خیلی عمیق بود و در نهایت او را مجبور کرد تا از آن خارج شود.

با این نتیجه تاریخی، آندراده بازگشت موفقی به 115 پوند داشت. این برزیلی یک دوره سه مبارزه در وزن پرواز داشت که در آن 2-1 پیش رفت و تنها باختش در مبارزه عنوان قهرمانی مقابل والنتینا شوچنکو قهرمان بود.

آندراده در دو پیکار پیروز شده است و سینتیا کالویلو کهنه کار را در ماه سپتامبر گذشته در مسابقات UFC 266 در وزن مگس متوقف کرد. قهرمان سابق UFC در شش سفر گذشته خود به هشت ضلعی 3-3 نتیجه را کسب کرده است و دو باختش در مسابقات قهرمانی بوده است. با ژانگ ویلی و شوچنکو مبارزه می کند.

آندراد پس از بردش در UFC Fight Night 205 درخواست یک شات عنوان کرد.

آندراد در مصاحبه بعد از مبارزه خود در هشت ضلعی گفت: “این بخش من است.” “این جایی است که من بهترین عملکرد خود را خواهم داشت. می دانم که آماده مبارزه دوباره برای عنوان قهرمانی هستم. بچه ها اگر بتوانید به من ضربه بزنید، من اینجا خواهم بود، من آماده هستم.»

در همین حال، لموس شاهد بود که یک برد پنج مبارزه چشمگیر به پایان رسید. او از اولین حضورش در UFC در سال 2017 طعم شکست را نچشیده بود.

نتایج کامل UFC Fight Night 205:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا